Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fesztiválra egyedül? Hol...

Fesztiválra egyedül? Hol találjak társaságot?

Figyelt kérdés

Suli befejezése óta eléggé eltávolodtam az emberektől, nincs senki akivel szívesen mennék fesztiválra, mert egyáltalán nem egyezik az ízlésünk.

Hol lehet társaságot találni? Ismertek esetleg FB csoportokat?

Rockos dolgok érdekelnek inkább

FEzen, Efott


25F



2016. jún. 23. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel én is gondban vagyok 30 fölött, hogy többnyire egyedül vagyok az engem érdeklő programokkal, igaz, vannak barátaim, de vagy távol élünk egymástól, vagy másképp érünk rá, vagy nekik már van család, és velük szerveznek programokat, gyerekprogramokra járnak inkább... stb.

Azért én megyek egyedül is, ha találok olyat, ahova nem kell feltétlenül másodmagammal menni. Őszre pl. befizettem két buszos utazásra.

2016. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Buszos kirándulás az más, ott kéretlenül is lesz társaságod. Rock koncertre kicsit kellemetlenebb egyedül, ott azért jó ha van kivel csápolni, sörözni, de ha nincs más én egyedül is elmennék. Ki nézi, hogy egyedül vagy vagy sem?

Viszont egy csoportba való belépés nagy esélyt adhat. Biztos vannak zenekedvelő csoportok, vagy rajongótáborok, akik járnak fesztiválokra.

Privátban küldök egy csoportot.

2016. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az East Festre jöhetsz velünk :D
2016. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

19 éves fiú vagyok, én is egyedül megyek :)

Főként a koncertek érdekelnek, úgy vagyok vele, hogy ha nem is találok társaságot, a koncerteket egyedül is ugyanúgy tudom élvezni :)

Hidd el vannak előnyei is, hogy egyedül mész. Nincs társaság akit elvesztenél a tömegben, teljesen azt csinálsz amit akarsz :)

2016. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én is szeretnék elmenni bármilyen fesztre vagy koncertre csak egyedül nem az igazi :/

19/f

2016. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Rockmaraton Fb csoportjában lehet jó fej embereket találni vagy a Málha.hu oldalon. Én is utóbbin találtam társaságot. :) de amúgy eredetileg egyedül terveztem menni, most meg úgy áll, hogy találkozom ott 4-5 netes ismerőssel, sőt Párom is végül jön :D pedig egyedül is jó móka lehet.
2016. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!