Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen könnyű ismerkedni,...

Egyetemen könnyű ismerkedni, barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a gimis éveim alatt nem igazán sikerüt igaz barátokra szert tennem. Alapvetően könnyen ismerkedem, társaságkedvelő vagyok. Nem arról van szó, hogy magányos voltam, de akikkel jóban voltam, azokkal csak az iskola falain belül tartottuk a kapcsolatot. Nyári szünetben nem nagyon hívtak sehova, volt, hogy hónapokig nem is beszéltünk, hétvégenként is csak ritkán, iskolaidőben csináltunk programokat. Most csak egy hónapja, hogy elballagtunk, de már most nem keres senki. Nagyon kínoz a magány, de nyugtat a tudat, hogy hamarosan (remélem) megyek egyetemre és találkozok új emberekkel. Kinek mi a tapasztalata, lehet ott tartós barátságokat szerezni?
2019. jún. 24. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2019. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem bejött az egyetem! Voltak barátaim a gimi alatt (még mindig megvannak), de sokkal nyíltabb lettem, miután felvettek. Azt mondod magadról, hogy könnyen ismerkedsz. Tuti menni fog új barátokat találni!

Menj el gólyatáborba! Ha lehet menj koliba, ott nagyon sok embert meg tudsz ismerni. És ha nem jó ott lakni, majd kiköltözöl. Ott lesznek az új csoporttársaid is. Szóval renegeteg a lehetőség.

2019. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyetlen barátot sem sikerült szereznem az egyetemen.Amióta vége lett a giminek,egy barátom sincs,nincs semmi szociális életem.
2019. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalom, hogy szorgalmi időszak alatt minden nap beszélünk, megyünk ide-oda, de ahogy nemkell bejárni, valahogy elfelejtjük a másikat.. belefárad az ember egy idő után, hogy mindig ő keresi a másikat. Általában az egyetemi barátságok nem tartanak sokáig, persze biztos vannak, akiknek igen, de ez a kevesebb.
2019. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Nekem pont ez volt a bajom a gimiben. Iskolaidőben, amíg be kellett járni, addig úgy éreztem körül vagyok véve barátokkal, de ahogy eljött a nyári szünet, mindig egyedül maradtam. Most végleg elszakadtunk egymástól, belefáradtam, hogy mindig mindenkit én keresek. Mikor már két találkozót én kezdeményeztem, akkor már kinos, ha a harmadikat is nekem kell.

2019. jún. 24. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom! :( egy cipőben jàrunk.
2019. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!