Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tömegrendezvényen mint pl a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegrendezvényen mint pl a Balaton Sound valóban nagyon könnyű ismerkedni? És ha nem megy a dolog, akkor tényként kezelhetem hogy bennem van a hiba? Pszichológusom tanácsa volt!

Figyelt kérdés

Nem írok regényt csak annyit magamról hogy egy darab barátom még haverom sincs eléggé zárkózott vagyok (eléggé.... jó vicc. annyira zárt csak, mint egy bank páncélterme). Ismerkedni se tudok, nem is járok sehova, de ha járnék... akkor mi lenne?


Ugyanis pszichológusom tanácsára (akihez vagy egy éve járok de minek totál felesleges....) rávettem magam hogy mozduljak. Elmentem egy valódi tömegrendezvényre ahol ezerszámra a korombeliek. Balaton Sound. Ugyan a zene marhára nem érdekel, piálni se szoktam, azt is utálom amikor 10-en állnak a lábamon és levegőt venni se tudok a tömegtől, de úgy szólt az ukáz hogy menjek és a tömegben csak összeakadok valakivel. Nem is nagyon kell tennem semmit, ilyen helyen spontán jönnek a dolgok.

Ja. Persze.

Na itt vagyok körülöttem egy városnyi ember, lökdösődnek kiabálnak, a fele (fele??? ha-ha) részeg vagy még rosszabb (á, itt nem drogoznak? ugye nem... elvégre a rendezők is megírták itt nincs drog! Akkor az úgy van! Másképp nem is lehet...)


Na most mivel én ismerkedni nem tudok, én oda nem megyek senkihez semmiféle "csajozós" kamu dumával (ne haragudj mennyi az idő? ja van órám csak épp elromlott és hasonló kamuk). Várom hogy hozzám jöjjenek oda.

Hát a kutya se jön oda. Lehet több ezer vagy több tízezer ember közt egyedül lenni? Lehet.


És még azt kamuzza mindenki hogy ilyen helyeken millió ismeretség köttetik. Hát ja. Szeretném ha abból a millióból csak egyetlen nyamvadt az enyém lenne! De nem lesz.

Vajon miért nem?


És nem mondjuk azt hogy tegyél érte... Tettem. Az hogy ide jöttem az tőlem akkora teljesítmény mint a tolószékesnek maratont futni. Már ez is erőm legeslegvégső megfeszítésével történhetett, nem is értem hogy szántam rá magam, de ennél többet tőlem nem lehet várni. Kérem szépen ebben a kocsiban ennyi benzin volt, elfogyott, ütheted verheted a kocsit nem megy tovább. Ennyi volt.


Úgyhogy lassan megyek haza. Olyan hangzavar van hogy a gondolataimat se hallom de velem még egy szót se váltott senki.

(Ja de odajött egy furcsa fickó és kért volna egy tízezrest azzal hogy majd postán elküldi és visszaadja. Hát lehet pszichésen nem vagyok épp, de hülye se vagyok. Elküldtem az anyjába.)


Ötlet?


2015. júl. 9. 19:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen helyeken leginkább "alkalmi" kapcsolatok születhetnek (értsd: pasi felszedi a merevrészeg nőt, és mennek a dugószobába, vagy megejtik valamelyik sátorban). Komoly kapcsolatot ne nagyon keress olyan helyen, ahová szórakozni, kikapcsolódni, merevrészegre inni magát megy az ember. A hely és a látogatói erősen szinonimái egymásnak.


Ha biztos sikert akarsz, legyen jó sok pénzed, arra a nők mindig kaphatóak.

2015. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Az én helyzetemben BÁRMILYEN kapcsolatnak örülnék.

Ha komoly komoly ha nem nem.

Szegény ember nem válogat hogy az ajándékba kapott cipőnek lukas a talpa! Örül hogy van, mert eddig cipője se volt.

2015. júl. 9. 19:30
 3/23 anonim ***** válasza:

En sem ismerkedek konnyen:/

Az a legrosszabb ha a nagy erofeszitessel kialakitott kapcsolataim egy rossz dontes vagy valami hulyeseg miatt pillanatok alatt szertefoszlanak.

2015. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Tehát neked ez a maximum amit belefektetsz, hogy egyszer emberek közé mész. Hát, akkor az élet nagyon-nagyon nehéz lesz...
2015. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Tehát neked ez a maximum amit belefektetsz, hogy egyszer emberek közé mész


Bocsi de világosan leírtam hogy igen, ez a maximum és igen már ehhez is erőm utolsó morzsáját is össze kellett kaparnom.

Egy olyan ember aki a szobájából se nagyon szívesen jön ki, attól már ez is világraszóló teljesítmény!!


Ami másnak semmi, az nekem lehetetlen kategória.

Most lehet mondogatni mindent de az van hogy tőlem ennyi telik. Elég nem elég ez van több nincs.

Ha megnyúzom magam ha vért hugyozok akkor se lesz több.

2015. júl. 9. 19:35
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
De akkor miért akarsz barátnőt? Hogy otthon üljetek ketten a szobában? Egy lány szeret elmenni helyekre, szeret shoppingolni a plázában, nem szeret egyik sem otthon a 4 fal között punnyadni. Ha ilyen lányt keresel, akkor próbálkozz fórumokon vagy itt a gyakorin, hátha van itt antiszociális lány aki barátkozna. De a Balaton Soundon szerinted ilyenek vannak?
2015. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
es hany evese is vagy most pontosan?
2015. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ezért ne a Soundot hibáztasd, hanem saját magadat. Aki antiszociális, az hiába meg emberek közé, nem fog ismerkedni. És ne várd a sült galambot, neked kellett volna próbálkoznod.
2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem mész olyan helyre ahol tényleg hozzád hasonló érdeklődésű emberek vannak? Ha "a zene marhára nem érdekel, piálni se szoktam, azt is utálom amikor 10-en állnak a lábamon és levegőt venni se tudok a tömegtől" akkor mi a jó életért mész el egy fesztiválra, ahol a szórakozás három legfőbb (legális) forrása a zene, a pia és a tömeg?? Persze hogy másoknak millió ismeretségük születik, mert ugyanúgy szórakoznak. Együtt piálnak, összehozza őket a rossz sör, a mégrosszabb vodka, a zene, a dalszöveget üvöltve ugrálás, a jó hangulat és a másnap reggeli macskajaj. Ok nélkül nem jön oda senki beszélgetni, főleg egy látványosan rosszkedvű emberheez. Ezek az ismeretségek úgy alakulnak, hogy két ember/társaság egymás mellett szórakozik és meg akarják osztani egymással az örömüket. Egy szomorú emberrel nem szívesen ülnek le beszélgetni, mert elrontja a hangulatot. Utolsó erőddel inkább menj el egy olyan rendezvényre ami tényleg érdekel. Valami biztos érdekel téged is, nem muszáj hogy "menő" "tömegrendezvény" legyen. Könyvklub, edzés, sportmeccs, animés találkozó, természetjáró klub, varrókör, mittudomén. Ott van közös témátok, könnyebb ismerkedni. Hajrá :)
2015. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na ma mi történt. (semmi)


Megyek az orrom után, jön szembe egy 5-6 fős csoport (vadidegenek) és rámköszön az egyik. Helló.

Visszaköszönök, helló.

És várom a folytatást hiszen józan paraszti ésszel azt gondolnám ha egy idegent megszólít valamit csak akar. Infót, ismerkedést vagy akár csak tarhálni.

De nincs folytatás, mennek tovább.

Minek köszönt? Mit várt hogy mit teszek? Visszaköszönöm, megtörtént, és még?


???

2015. júl. 10. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!