Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Baj ha én sosem voltam egyetle...

Baj ha én sosem voltam egyetlen egy fesztiválon sem?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, de sem Volt fesztiválon, sem Balaton Soundon, sehol nem voltam. Igazából nem is nagyon vonz.

Szerintetek baj ha ez nekem kimarad?

Bulizni sem járok, max 10x voltam. De ez a sok ember... Meg nincs is kivel mennem.


Más is van így?


2019. jún. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, megvan a klónod!
2019. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
28 éves nő vagyok, soha nem mentem ilyenre, mégis élek és teljes, harmonikus boldog életem van.
2019. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ugyan miért lenne baj, hogy nem csináltál valamit amire nincs igényed? :D
2019. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam még sosem, meg semmilyen szórakozóhelyen sem. Engem nem érdekel, hogy a korosztályom hogyan issza le magát minden hétvégén. :D 18/L
2019. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülök, ha nem vagyok emberek között. Sose voltam diszkóban, fesztiválon, meg sehol, ahol a nyomi fiatalok vannak. Színházba járok, felénk az a szokás.


19/f

2019. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért az otthon fesztivált meg szoktam tartani, de többi tényleg egy katyvasz erkölcsi hulladék! 😃


[link]

2019. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, baj, ha a haverod volnék ráncigálnálak is Fezenre mondjuk xD Azt megértem, hogy a Volt, ahol Orbánt nézheted 8 percenként, meg a Sound ahol ribizlik tömkelege, és nagyrészt gagyi zene van, nem nagyon vonz xD én sem nagyon szeretem az embereket, de az élőzene az szerintem mindenkire jó hatással van, én emiatt simán kibírom a nagy tömeget is, na meg átszellemül kicsit az ember :) egyszer próbálj ki egyet, ahol tetszenek az előadók, és ha akkor sem jön be, nem baj, de szerintem adj neki a jövőben valamikor egy esélyt :D

(Komolyra fordítva, egyáltalán nem gáz, nem kell mindenkinek hatalmas partiarcnak lenni, az unalmas lenne. Na meg egyedül menni tényleg nem annyira jó buli)

2019. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!