Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vicces fényképezéshez pózok?

Vicces fényképezéshez pózok?

Figyelt kérdés
Sokszor amikor képet kell csinálnom másokkal, akkor egyszer csak mondják: és most csináljunk egy vicces képet! De én ilyenkor sose tudom, mit csináljak. Természetesen nem jön semmilyen gesztikuláció, szóval tudnátok mondani néhány ötletet? (ha lehet, akkor olyat is, amit nem használt még minden 4.ember,hanem valami ritkábbat)pl. :egymás folytogatása, mondjuk ez pont elég gyakori. Tudom, szánalmas, és ezeket magamtól kéne kitalálnom, de sajnos ilyenkor a képeken ugyanúgy csak mosolyogva állok, mint a normális képeken, és kilógok a sorból

2019. jún. 27. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok >.< Amúgy a régi osztályképeket visszanézve a többiek se voltak ötletesebbek az ilyen "fú de vicces" képeknél, kb. mindenki szamárfület mutatott a mellette állónak az ujjával, vagy kinyújtotta a nyelvét, meg ilyen egyéb hülyeségek :D
2019. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó tudni h nem vagyok egyedül. :D Köszi a választ
2019. szept. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!