Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény ilyesmire a harmincas-negyvenes-ötvenes korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak arra, hogy felnőttként nem tudnak ismerkedni, barátkozni. Én is ebben a cipőben járok és arra gondoltam, hogy közösségi oldalon össze kellene hozni az ilyen embereket egy csoportban. Ti csatlakoznátok?
2019. jún. 29. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
100+ ilyen oldal van a facebookon
2019. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Fb-on nem, az anonimitás, profilkép elrejtése egy ideig szerintem barátkozós csoportban is fontos lenne.
2019. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hozz létre ilyen csoportot, szervezz offline eseményeket, találj ki programokat! Ezek mind jó ötletek.
2019. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
# 1: Én olyan sokat azért nem találtam, pedig kerestem... Ami lefedi mindazt, amire én gondoltam, az zárt, meghívásos alapon működik (és nincs benne ismerősöm).
2019. jún. 29. 17:14
 5/19 A kérdező kommentje:
# 2: Van, ami mellette szól, de százszor nehezebb megszervezni, ismertté tenni...
2019. jún. 29. 17:15
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem ez nem működne. Azt feltételei, hogy azért nem tudnak ezek az emberek ismerkedni, mert nincs kivel. De szerintem ez csak nagyon kis részben igaz.


Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha 10 impotens pasit összezárnál egy nővel. Nem lesz belőle orgia.

2019. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyenek. A gond az, hogy ezekben a korosztályokban még kevés az olyan ember, aki ezt szeretné és normális. Ennek a korosztálynak a többsége inkább szidja egymást pár politikai csoportba, konteózik vagy ezós oldalon tart mesedélutánt. És a helyesírás sem az erősségük.

Ettől függetlenül azért tényleg van pár, ahol nincs kikötve a korosztály, szóval fiatalok is vannak. Személy szerint benne vagyok egy ilyenben, amiben több a fiatal. Egyszerűen idősebbek nem akarnak jelentkezni. Másrészt benne vagyok egy másikban, ami évek óta tök jól megy. Van egy fő profilja, de egy off csoportja is.


Azt viszont nem értem, hogy gondolod azt, hogy zárt, meghívásos alapon működne a dolog, ahol nincsenek ismerősök?

2019. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1* innen már volt egy ilyen jellegű kezdeményezés, számomra nem volt nagy értelme.
2019. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz: volt. És nagyon gyorsan le is léptem onnan inkább.


Ami engem illet, én 30 vagyok és totál egyedül. Súlyos ember gyűlölet miatt. Ami a korosztályomat illeti - aki ennyi idősen maga van, azzal az emberrel amúgy is gondok vannak, nem véletlen alakult így az élete. Fölösleges velük erőlködni, előttem is írták, hova járnak online az ilyen emberek.

A többi meg a sarki kocsmába, kezdő törzsvendégnek.


(igen, saját magamat is beleértve - én se vagyok százas, és nagy ritkán szoktam a kocsmában is ülni, online meg pont annyira nem barátkozom, mint élőben)

2019. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha megvalósítod a terved, lesz valós tapasztalatod. Lehet, hogy az itteni hozzászólók klf okokból nem kérik felvételüket a csoportba, illetve nem jelennek meg az eseményeken, de ez ne riasszon vissza. Azoknak szervezz, akik igen.
2019. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!