Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény ilyesmire a harmincas-negyvenes-ötvenes korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak arra, hogy felnőttként nem tudnak ismerkedni, barátkozni. Én is ebben a cipőben járok és arra gondoltam, hogy közösségi oldalon össze kellene hozni az ilyen embereket egy csoportban. Ti csatlakoznátok?
2019. jún. 29. 16:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Magamból és néhány ismerősömből kiindulva: sokan vagyunk, akiknek tényleg az a problémája, hogy nincs kivel eltölteni a szabadidőnket, megszűntek a régi közösségek. Én ismerek jópár embert, aki ebben a cipőben jár. Többek között ezért is gondoltam a meghívásos rendszert, mert nyilván olyanokat lenne érdemes hívni, akikről tudjuk, hogy erre van igényük. :)
2019. jún. 29. 18:16
 12/19 A kérdező kommentje:
A csoport létrejött, és már van is néhány érdeklődő, akiknek tetszik az ötlet. :)
2019. jún. 29. 18:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Lesznek offline eseményeitek is?
2019. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
# 13: Én mindenképpen azt szeretném, ha lennének! Sőt, az a valódi cél, hogy legyenek!
2019. jún. 29. 18:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privátodat, köszi.


Mi lesz azokkal, akik nincsenek fent a facebookon? Ők honnan tudnak majd értesülni az eseményekről? Van vmifajta marketingterved a klubod népszerűsítésére?

2019. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Egyelőre lépésről-lépésre haladok, aztán idővel meglátjuk. :) Offline népszerűsítést max. úgy tudok elképzelni, hogy ha valakit érdekel, jelzi, és akkor kap értesítést az offline eseményekről. Illetve továbbra az ismerős hívja az ismerőseit dologban hiszek. :)

(Egyszer már fölépítettem egy elég nagy és elég aktív online közösséget, szóval van benne némi tapasztalatom. :) )

2019. jún. 29. 19:14
 17/19 anonim ***** válasza:

Oké, értem, támogatom. Igazad van, az erdő legnagyobb tölgyfája is egyszerű makként kezdi. Kicsiben is lehet indítani.


Sok sikert!

2019. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jelentem, húszan vagyunk eddig és megindult az ismerkedés, az első programok szervezése. :)
2019. júl. 3. 10:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a csoport neve?
2019. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!