Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek mindig naprakész?

Hogyan legyek mindig naprakész?

Figyelt kérdés

Ugy ertem,hogy legyek mindig kepben az aktualis hirekkel,beszedtemakkal....neha csak azt veszem eszre ha tarsasagban vagyok,hogy mindig le vagyok maradva...a tobbiek eppen egy nepszeru youtube videorol beszelgetnek vagy egy uj filmrol esetleg hirrol ami terjed a neten,az esetek tobbsegeben ezek a hirek elkerulnek engem..ha netezek akkor filmeket vagy sorozatokat nezek nagyreszt...honnan ilyen tajekozottak az emberek?

18/L



2019. jún. 30. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebook,beszélgetések alapján. Nagy eséllyel már mindent a közösségi oldalakon látnak, esetleg a hiradóból családon belül.

Ha annyira naprakész szeretnél mindig lenni, hogy legyen beszéd témád, vagy ne érezd magad ez miatt kellemetlenül, akkor kövess olyan oldalakat...stb

2019. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvass. Én reggel elindulás elött 4-5 újságot elolvasok. Napközben is rengeteget olvasok. Általában 3-4 könyvet egyszerre.
2019. júl. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!