Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy több évig tartó depresszió...

Egy több évig tartó depresszió után szerétnék újra tájékozott, naprakész lenni, de nagyon sok az új informació. Ti hogyan tájékozódtok, maradtok naprakészek?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha tudnátok tanácsot adni abban, hogy hol kedjem el és hogy ne vesszek el az informació rengetegben. Nektek van valami jól bevált rutinotok?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 27. 06:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Mivel kapcsolatban? Közélet? Inkább ne, csak visszaesel a depibe :D Én is pár hónapja hagytam a fenébe inkább az összes híroldalt, mert csak szorongást okoztak, mindegyik szerint nagyon kéne aggódnom valami miatt.


Ha mégis belevágnál, akkor egyszerűen pörgesd végig nap elején vagy végig a címeket elolvasva valamelyik hírportált vagy a hírkeresőt.

2018. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1: Igazad van, valahol csak frusztralják az embert. :D De bekerültem egy nagyon jó baráti társaságba, ahol mindenki irigylésre méltóan tájékozott és én is szeretnék lépést tartani velük, hasonlítani rájuk.


Valakinek esetleg valami ajánlata jó hírportál(ok)ra, amit érdemes követni?:)

2018. nov. 27. 07:52
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

1) milyen téma, van kismillió...

2) van google, használd szépen

3) kérdezd meg a barátaidat, az a legegyszerűbb

2018. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Az égvilágon semmire nem jók ezek a híroldalak, csak hogy felhúzd magad és negatív dolgokkal töltsd meg a fejed.

Olvass inkább könyveket, azokról is lehet beszélgetni.

2018. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2: Aktuális témák, éppen mi történik, stb. A google inkább arra jó, ha egy konkrét témában akar tájékozódni az ember. Én általanosságban szeretnék, és azért kértem ajánlást, mert ha valami ajánlásra méltó olyan rossz nem lehet. Én úgy gondolom ezt az ember nem a barátaitól kérdezgeti, főleg ha önálló véleményt akar formálni.
2018. nov. 27. 09:27
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 A könyvek nem igazán az èn világom. Engem jobban érdekelne mi történik körülöttem, de köszönöm a válaszod. :)
2018. nov. 27. 09:29
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam híreket olvasni, de egy ismerősöm sok linket küld nekem a hvg-ről, indexről.
2018. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon régóta nem olvasok semmilyen híreket,se Tv-t nem nézek.Munkahelyemen ha valamiről beszélnek,max. rákérdezek hogy miről van szó,de engem amúgy sem érdekel a politika,se belügyi-külügyi helyzet.Keresőbe beírod : hírek.
2018. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, hogy rakerdezek (semmi rosszindulat): de akkor mi az ami titeket erdekel? :)
2018. nov. 27. 15:16
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Az, ami előrébb visz, nem pedig lehúz.

Nekem pl. önfejlesztő könyvek, cikkek, videók, főzési tippek, nyelvtanulás, hosszú a lista.


Amitől több leszek, és nem érzem magam kevesebbnek.

2018. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!