Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennél, ha máról holnapra...

Mit tennél, ha máról holnapra végleg megszűnne az Internet a világon?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 05:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%
Én megolnem magam
2019. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%
Kezdhetnék offline trollkodni, pl telefonbetyárkodnék, vagy feladnék egy ratyi hirdetést valaki nevében a Nők lapjában.
2019. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
64%

Kis túlzással összeomlana a civilizáció, annyira beépült már a mindennapokba. Én is már bőven felnőtt voltam, mire lett netünk, nem a szórakozással vagy a kényelemmel van gond, azt megoldanám.


De pl. a munkám teljes egészében netfüggő.

2019. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Jókat nevetnék azon, hogy a Gamer kölykök idegrohamok közt szétverik a gépüket a tehetetlenségtől és emberek ugranak tömegesen a Dunába a Szabadság-híd tetejéről.
2019. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
Összeomlana a civilizáció valószínűleg. Szóval megpróbálnék túlélni. - Ha meg minden a régi kerékvágásban menne tovább, semmit. Holnap pl. egész nap nem leszek elektronikus eszköz közelében sem. Kicsit sajnálnám, hogy nem érhető el olyan könnyen sok információ, tudás, viszont örülnék is neki ennek ellenére.
2019. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Felhívnám barátnőmet, vagy átmennék és egésznap dugnánk.
2019. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Leporolnám a vokitokit (walkie talkie) és újra azzal tartanánk a kapcsolatot haverokkal.
2019. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Egyet biztosan nem tennék: nem válaszolnék az itt és most feltett kérdésedre.

.

Az élet biztosan nem állna meg, hiszen a netnélküli világból fejlődtünk idáig.

Nem a net hiánya miatt fog kihalni az emberiség.

2019. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%
Kortársaimmal tartanánk egy nagyszabású temetést, ahol tömegsírba temetnénk a 21. század legnépszerűbb mémjeit. A gyászfolyamat lefolytatása után élnénk tovább életünket.
2019. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

Elkezdenék agyalni azon, hogyan lehetne kiépíteni egy decentralizált, akár világméretű hálózatot, információmegosztás és kommunikáció céljából.

De mire én ezt végiggondolnám, a nagy tech cégek már el is kezdenék kiépíteni. Két nap múlva ott lenne az internet.

2019. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!