Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet úgy élni hogy...

Hogy lehet úgy élni hogy valaki soha nem bulizik meg csajozik?

Figyelt kérdés
Nem bantasbol kerdem. Csak nem ertem. En legszivesebben mindig buliznek innek csajoznek. Ha lenne penzem ra. Annyira jo fesztivalok meg minden. Tombolok mint allat. Mas hogy birjs ki hogy nrm tombol nem allatkodik??

2019. júl. 3. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
simán
2019. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Te itt éled ki magad, nem jársz te sehová XD
2019. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem lenne penzem most is innek meg csajoznek meg minden. A hutoben is itthon csak sör lenne szinte😂😂😂
2019. júl. 3. 15:56
 4/9 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
89%
Mert nem mindenki szeret bulizni.Én nagyon ritkán szívesen megyek,de nekem inkább az a buli ha utazhatok vagy edzhetek.Mert akkor csak magam lehetek.Hétvégén megyek bulizni.Megyek erdőbe,meg egy kilátóba is.Viszek kaját, sütögetek,gondolkozok. sétálok.Ez is buli.A természetben legalább nem mennek folyton neked a részegen dülöngélő egyedek.De persze a szombat esti atombekú..rásnak is van egyfajta bája.
2019. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Annyira tudtam...

De most komolyan. Ezt az alakot miért is nem lehet innen kidobni, ha már mindenkinek elege van belőle...? Költői kérdés.

2019. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

"A hutoben is itthon csak sör lenne szinte"


Ennyire nem szereted a sört? Nekünk otthon töménnyel van tele a spájz, viszonylag sok a bor is, de sör alig van, azért mert töményt nem iszunk (ajándékba kapunk), bort csak évente egy-két alkalommal, sört viszont hetente többször.

2019. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ******?! ***** válasza:
65%
A gumiszobában tombolhatsz, amennyit akarsz. Még női ápolók is vannak, akikkel beszélhetsz, maga a paradicsom! <<—— értve a paradicsomra, amiből a ketchup készül.
2019. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Léteznek személyiségtípusok, nem vagyunk egyformák. Másnak a könyvolvasás, vagy sorozatnézés sokkal nagyobb örömet nyújt, mint a bulizás és csajozás. Függ a génektől és a neveltetéstől.
2019. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól.
2019. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!