Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy srác jól tud énekelni...

Ha egy srác jól tud énekelni az bejön a nők többségének?

Figyelt kérdés
Úgy értem akár egy társaságban szimpatikus lehet az embereknek ha valakinek jó hangja van? A nők szerint romantikus és szexi ha egy pasinak jó a hangja? Mi a véleményetek vagy tapasztalataitok?
2019. júl. 4. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők többségét egyáltalán nem érdekli, önmagában nem nyom a latba semmit. Talán csak akkor pozitívum, ha zenész vagy karaoke-őrült a leányzó :D
2019. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagy, hogy jó hangja van-e vagy sem.
2019. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fel is használja, és énekel akkor igen. Főleg ha nekem
2019. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem

Ez inkabb akkor szamit ha e mellé még híres is es ez altal sok penze van

Na akkor bejon a nok tobbsegenek

2019. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez max egy kis bónusz lehet, hogyha valami mással el tudja érni a férfi, hogy a nő beleszeressen, de csak az énekhangjával senki nem fog egy nőt összeszedni.


Ha valaki buta mint a föld akkor énekelhet szépen 5 percig, elég gyorsan elmenne mindenkinek a kedve tőle amikor elkezd baromságokat beszélni.

2019. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem számít.


Bennem az esetek nagy részében egy világ omlik össze, amikor hallom hogy baromi szép csajok és jóképű, sportos srácok milyen proli módon óbégatva, káromkodva, érthetetlenül beszélnek.


Persze jó az, ha szép valaki hangja, de nem feltétlenül jelent előnyt. Inkább akkor, ha megfelelő értelemmel is használja.


Illetve másik kedvencem amikor tömegközlekedésen kezdenek el énekelni a "jó hangúak", főleg kisebbségiek.


Én is kaptam már meg férfiként, főleg fiatalon, hogy de jó a hangom. Aztán mégsem segített az ismerkedésben.

2019. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen készség dolgok nem izgatnak, mert semmit nem mond el egy emberről, és párkapcsolati szempontból sem jelent semmit.
2019. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eszembe szokott jutni mikor ilyen fiús-lányos dolgok kérdés merül fel, hogy tényleg vannak-e ilyen dolgok vagy csak mi alakítottuk ezeket fiúsra vagy lányosra. Mert nekem is van ilyen érzésem néha, hogy ez olyan fiús az meg olyan lányos. Az az érdekes, hogy az éneklést kifejezetten lányos dolognak tartom, fogalmam sincs miért. Pedig sokkal több férfi előadót látok, főleg szerző-előadók között, akiket nem látok lányosnak. Szóval ez elég furcsa számomra. De így a kérdésre vonatkoztatva, pont ezért, szerintem mint férfias tulajdonság, az éneklés nem lehet szempont. Nem pozitív, de valószínűleg nem is negatív.
2019. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!