Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire rosszul?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban hatalmas hullámvölgyeken mentem át, és borzasztóan szarul érzem magam. Egyszerűen nem tudom elviselni az embereket. Nem tudok hosszabb időt társaságban tölteni, mert irritálnak az embertársaim. Elég néhányra rágondoljak és elkap a sírhatnék. Mi van velem? Veletek is volt már hasonló?

2019. júl. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a környezeted rosszul bánik veled, az nem a te problémád. Saját magukat minősìtik vele.
2019. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 he84 ***** válasza:
Próbálj meg túllépni rajta, de ne általánosíts, ne okolj minden embert, mert a legtöbb ember nem tehet arról, hogy te rossz emberekkel kerültél össze. A számodra rossz embereket kerüld el lehetőleg és próbáld őket elfelejteni. Ám ettől még nem utáld a többi embert, akik erről nem tehetnek.
2019. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt érzem már vagy három éve, nyugi. :D Egyébként lehet, hogy rossz tanács, de ha pár héten belül nem múlik el ez a káosz a fejedben, akkor szerintem kezdj el meditálni, vagy esetleg futni, amelyik jobban tetszik. Biztos f@$zságnak tűnik így elsőre, de igazából tényleg sokat segít a mentális állapotodon, ha egy fárasztó nap után kikapcsolod az agyadat. Persze hogyha ezek nem segítenek neked, akkor mindenképp orvosra lesz szükség, és ezt gondolom te is belátod.
2019. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet komolyabb segitseg kell, de kezd azzal h akikkel nem erzed jol magad azokkal megszakitod a kapcsolatot, sportolsz, a kornyezet valtozas is segit pl menj el kirandulni, vagy nyaralni kicsit.
2019. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!