Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a Pride-ról?...

Mit gondoltok a Pride-ról? Egyre többet hallok róla. (Heteró fiú vagyok, azt azért hozzá tenném. )

Figyelt kérdés
Na, szóval. A melegek abban a hitben élnek, hogy ezzel könnyebben fog menni az elfogadás, vagy ebben nekik mi a jó? Én nem ítélem el egyiket se, de én nem látom ezt az egész Pride dolgot normálisnak. Mennek az úton, és felfalják egymást tetőtől talpig.. A heterók ezt nem nagyon csinálják. Mégegyszer, nem ítélem el egyiket se. De magát a fogalmat nem értem. Büszkeség. Engem miért nem tud ennyire érdekelni, hogy heteró vagyok? Normális melegekkel nincs bajom, de nem tudom ezt a dolgot elfogadni, mármint a "Pride"-t. Nem értem, ez mire jó nekik. Ezzel csak jobban utáltatni fogják magukat, ebben biztos vagyok. Jól ismerjük mi a melegeket, de ez durva, ezt nem tartom elfogadhatónak.

2019. júl. 7. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Visszaolvasol par ilyen kerdest, ott lathatod mar kifejtettek paran a velemenyuket a temaval kapcsolatosan.
2019. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem, a hetero párok mellettem a metrón cuppognak, pettingelnek, nap mint nap, egyértelműen a külvilágnak szánva ezen interakciókat. Mondjuk most belegondolva beb..szna, ha még a melegek is ezt csinálnák pluszban.


De amúgy már ezer ilyen kérdés lett feltéve. Miért foglalkoztok ezzel annyit. Egy szaros nap fesztivál van egy bizonyos helyen. Ettől senki sem fog megb-zulni.

2019. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a kérkeddéssel,magamutogatással,ingyencirkusszal pont az ellenkezőjét váltják ki az emberekből.Ha valaki valóban azt szeretné hogy elfogadják,szeretne normálisan élni,az nem csinál ilyen dolgot.Ismerek egy meleg srácot,ő maga is elítélte az egész cirkuszt..Személyszerint nem vagyok rossz indulatú ember,de a hírekben látható videók alatt nekem is ökölbe szorult a kezem.
2019. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, nekem azért akkora társasági életem nincs. Nem élek nagy városban, metrón is talán életemben egyszer voltam, Budapesten. Nem szoktam ilyesmit tapasztalni. Egyébként még nem láttam ilyesmi kérdést, mert nem rég regisztráltam ide. Csak a dolog érdekel, mi a jó ebben az egészben nekik.
2019. júl. 7. 23:04
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Hát a fideszes videóktól nekem is ökölbe szokott szorulni a kezem :D
2019. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
16%

Az egész pride csak egy színészkedés meg hangulatkeltés, hogy direkt fel legyen kapva a téma. Aki "betegnek" született annak mi szüksége van az elfogadásra? Keresse a saját baráti körét, haverkodjon olyanokkal mint ő maga.

Ezeknek alapvetően meg kéne húzniuk magukat, az élet egy kis szegletében, nem felhívni magukra a figyelmet, persze csodálkoznak ha az egészséges gondolkodásúak meg agyoncsapják őket az utcán is. Mire számítanak? Arra hogy majd én heteroként örülni fogok nekik, hogy tőlük színesebb így a világ?


Nagy szarkavarók ezek, egyébként.

2019. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Fideszes videó? Te meg miről beszélsz? Engem a politika egyáltalán nem érdekel, de most nem is ezen van a hangsúly. Ez a "fideszes videó" válasz, nem ebbe a témakörbe tartozik. Én egy olyan ember vagyok, aki nem fogja semelyik pártnak a faszát. Mindegyik párt rossz, és mindegyikben van valami jó. Én a saját partomnál állok. Szabadon ki merem jelenteni, hogy engem mindegyik párt hidegen hagy.
2019. júl. 7. 23:12
 8/31 anonim válasza:
80%
Azért csinálják, mert egy kérdést sem mersz úgy kiírni, hogy ne tisztázd jó előre, hogy te nem vagy meleg. Amíg ennek szükségét érzed, valami nincs rendben, társadalmi szinten!
2019. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen önmegnyugtatás lehet számukra hogy nem csak én vagyok ilyen hanem vannak sokan mások.

Azt hogy erre büszkének kéne lennük? Az viszont már túlzás.

A büszkeség valami saját munkából elért pozitív eredményhez szokott társulni nem pedig egy ""hibához"".

2019. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes, Belgrádban nem vonulnak. Ott egyszer ha jól emlékszem beígérték, ha vonulnak, hatezren verik szét őket. Vonultak, erre hatezren verték szét őket. Pl Rijádban lehet, még cefetebbűl járnának.


Én speciel elsőre végigpermetezném őket könnygázzal. Ha ez nem tántorítaná el őket, jöhetne a mustárgáz.


Meg lehet nézni, milyen volt Friscoban az up your alley fair rendezvény. Ott kapásból a szarint vetettem volna be.

2019. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!