Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik voltak már egyedül...

Akik voltak már egyedül fesztiválozni, milyen volt?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni a Campus fesztiválra (Debrecen) de a "barátaim" vagy nem akarnak vagy sokallják az árát. Arra vagyok kiváncsi, hogy akik már mentek egyedül Ti HOGYAN ismerkedtetek? Nyitottak rá az emberek? Leginkább azért szeretnék mert ismerve magam egyedül nem hiszem hogy élvezném. Meg jó volna ha lenne akivel ki tudnék menni iszogatni, alapozgatni a városba vagy a becsempészett piát meginni.
2019. júl. 14. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:
22/f vagyok ez lemaradt
2019. júl. 14. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el baratnom hugat, pont menni akar :D
2019. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam mar többször is, most is egyedül megyek művészetek völgyére. Igaz lesznek ott ismerõsök de ha nem, beverõdök idegenek közé fesztiválon ez nem olyan gázos szerintem. De amúgy tök egyedül is meglennék 😄
2019. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Be basztam es tudtom nelkul meg dugtam 1 csajt....
2021. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok vagyis tudtam csak hát ugye nem voltam józan És igen beismerem Ez egy hiba volt
2021. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!