Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki egyedül megy fesztivál...

SunShine62 kérdése:

Van aki egyedül megy fesztiválozni idén?

Figyelt kérdés

Szoktatok egyedül nekiindulni egy fesztiválnak? Ha igen, mesélnétek róla, hogyan tellik?

Idén úgy fest egyedül megyek a Sziget Fesztre, kicsit aggódok,hogy hogyan alakul, mert sosem mentem egyedül fesztiválozni. Lehet élvezni ismerősök nélkül is? Könnyű bevágódni egy csapatba? Mennyire befogadóak ilyenkor az emberek, ha ők ismerősökkel mentek?


19/L



2016. jún. 3. 13:34
1 2
 1/16 Fingkirály ***** válasza:
Végülis fesztiválon könnyű barátkozni, ám készülj arra, hogy rengeteg punettire éhes részeg holland meg francia meg néger fog tobzódni körülötted, az utóbbiak ráadásul még csak nem is annyira finomkodva próbálnak majd rávenni egy menetre a sátorban ;)
2016. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én úgy néz ki idén egyedül megyek VOLTra.

Fesztiválom még nem voltam egyedül, csak nagyobb koncerten.

Akkor is a zene miatt mentem, és most is amiatt fogok, az idő 90%-ában színpadnál leszek valószínűleg. Nem fogok szomorkodni ha nem sikerül barátkoznom, mert amúgy is csendesebb típus vagyok, de nyitott leszek (meg nem titkolom, hogy nagy valószínűséggel lesz bennem némi alkohol is, ami lehet könnyít majd a dolgokon, de nem akarok seggrészeg lenni).


Szerintem megvannak a maga előnyei és hátrányai annak ha egyedül mész. De annak is ha csapatban. Sokkal függetlenebb leszel így. Ha érdekel a fesztivál és szívesen mennél, akkor ne tartson vissza az hogy egyedül mész :D Csak légy résen, ahogy az előző is írta, lesznek fura alakok.


F/19

2016. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Megszoktam a nyomulós bunkókat, szóval attól nem félek. :D

2016. jún. 4. 14:53
 4/16 anonim ***** válasza:
De miért mész egyedül?
2016. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eddig nekem is úgy van,hogy egyedül megyek,ha gondolod írhatsz.
2016. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert így alakult. :)

Úgy volt párommal megyed, de februárban szakítottunk. Aztán a barátaim nem engedhetik meg maguknak, vagy éppen máshova mennek fesztiválozni, ééés ezért nem engedhetik meg maguknak. :D

Így alakult. Eladni meg nem fogom a bérletem, mert annyira nem félek egyedül elmenni. Persze, fura meg minden, meg izgulok hogyan alakulhat, de nagylány vagyok, és imádom a koncerteket amik lesznek. :D


Utcsó: Benne vagyok! :D Írok! ^^

2016. jún. 7. 18:45
 7/16 anonim válasza:
Tavaly is egyedül mentem ki egy napra a Szigetre, néhány szempontból még jobb is volt hogy senki nem húz ideoda hogy "most erre a koncertre gyere-most arra-most amoda", ismerkedni simán lehet, ha már egy színpad előtt állsz valakivel akkor egy már közös témátok is biztos van, koncerten meg édesmindegy hogy barátokkal együtt ugrálok a tömegben vagy sem, nekem tetszett így is, és úgy alakult hogy idén is egyedül vágok neki a szombati napnak:) 20/L
2016. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mindig van aki egyedul megy...ha van nalad pia es/vagy fu akkor sima ugy sot meg hozzad fognak odamenni :D
2016. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2016. jún. 14. 16:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én csak egy napra mennék, de nincs kivel. Szólj, ha esetleg társulhatnék :) 23/l

2016. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!