Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők, titeket mivel...

Lányok/nők, titeket mivel lehet le venni a lábatokról?

Figyelt kérdés

Például tegyük fel hogy a strandon vagytok, hogyan esne nektek jó?

Minek örülnétek?

Vagy esetleg az utcán ha le szólítanálak?

Mivel tudnák nálatok kezdeményezni?

Nagyon nehéz számomra kezdeményezni, de kb 5-10 perc után már úgy tudok beszélni mint ha már régóta ismernélek.

20F


2019. júl. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek annyira kamu dumák, hogy megszólítani nehezen merem, de 5-10 perc után úgy dumálunk mint a régi jó cimbik. Ilyen nincs.
2019. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kor is írjátok.
2019. júl. 18. 22:03
 3/9 A kérdező kommentje:
1#Pedig van, én ilyen vagyok, különbözőek vagyunk, nem lehet mindenki egyforma és nem is egyforma senki sem, legalább is én így gondolom.
2019. júl. 18. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmű, de attól még ilyen nincs. Azt elhinném, hogy az első randi után nagyon feloldódsz és jól passzoltok, de ezt nem. Olyan nincs, hogy alig merek odamenni valakihez, de aztán 5 perc múlva jópofizunk. Tudom, mert énis ilyen vagyok. Nehezemre esik odamenni és az első randi nagy részében vagy akár egészében feszült vagyok, de utána feloldódok és abszolút gördülékeny minden. De ilyen 5 perc nincs. 23/F
2019. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2# Ha ha, köszi ezt biztosan ki próbálom :-D
2019. júl. 18. 22:08
 6/9 A kérdező kommentje:
3#Ha te mondod ;-)
2019. júl. 18. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs ilyen láblevevős dolog. Csak a filmekben. Ami van, az a bizalom, a szimpátia és a vonzalom. Így sorban.


Tehát érdemes olyannal ismerkedned, aki semmi esetre sem félhet attól, hogy gyilkos vagy. Pl ismerősön keresztül, munkahelyen/tanfolyamon, hobbid által. Ezeknél megvan a közös pont, ami megad egy kezdeti bizalmat, és nemnkell törnöd magad rajta.


Innentől jön a szimpátia. Önmagadat kell adnod, de pozitívan. A kamuzás mindig bukós. Akivel nem jön össze, akinek nem vagy szimpi, azzal nem illesz össze! Így nem kell agyalnod rajta, hogy mit rontottál el, mert semmit. Már nagyon szűk a kör. De idővel találsz olyat, akinekbugyanolyan marhaságai vannak, mint neked. És ha még vonzódtok is egymáshoz, akkor lehet valami komolyabb is.

2019. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
45ös karral
2019. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem jön be a nőknek, ha idegenek szólítják le őket az utcán, strandon, közösségi helyeken. Nem azért mennek oda, és általában nem reagálnak kedvesen.


Viszont az egyik válaszoló hasznos dolgokat mondott: közös ismerős, közös érdeklődés, bármilyen kapcsolódási pont alapján könnyebb és jobb ismeretséget kezdeni.


22/n

2019. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!