Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvont, alter, művészlélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvont, alter, művészlélek lányok, titeket milyen tulajdonságokkal lehet levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés

Leszámítva a rajztáblával való leütés és a festőbakban való megbotlasztás lehetőségét. ;)


Én egy elég érzelmes, versolvasós, ábrándozós, azt mondják "lányos" és bújós fiú vagyok, és szeretném a hozzám hasonló lányok között megtalálni életem szerelmét.

Persze tudom, hogy a dolgok soha nem történnek ugyanúgy kétszer, de mégis, az ilyen beállítottságú fiúkhoz mit szólnak a hasonló lányok?

És van valami külön misztériuma annak, hogy titeket hogyan érdemes megközelíteni?


Mert amúgy nem mellesleg elég szégyellős is vagyok, vagy legalábbis megesik, hogy hülyén viselkedek, amikor a női ideálom jön el mellettem. Ez mellett pedig nagyon bújós vagyok, de nem szoktam senkit folytogatni, ennyire azért nem vagyok elvont. Csendes vagyok, szerintem van egy minimális humorérzékem is, és nem vagyok önbizalomhiányos, csak nem vagyok olyan mint a legtöbb srác.


Nem akarok megváltozni, hanem olyan barátnőt szeretnék, aki ugyanilyen, és akinek ez tetszik is.


Van ilyen? :D És ha igen, hogy kell titeket megnyerni?


Kérlek, basic emberek, akik csak kritizálni tudtok, rátok nem vagyok kiváncsi, köszi :)


19/f



2018. ápr. 9. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van ilyen, én is például ilyen lány vagyok és sok másik ismerősöm is. Ha egy hozzád hasonló, bújós, művészlélek, kedves lányt szeretnél találni, ne izgulj, tele van velük a világ. :)

Ha megvan kit szeretnél megnyerni, igazából szerintem nem nehéz. Legyél nagyon kedves, (ne feletjs el bókolni!!!!), aranyos, udvarias, hitesd el vele hogy megbízhat benned, de ne nyomulj nagyon. Tegyük fel, ha elmentek egy randira és nagyon jól ment és szeretnél egy következő randit, én például hagynám hogy vagy a lány jelentkezzen, vagy hagyj egy kis időt arra, hogy te jelentkezz mert ugye nem akarsz nyomulni,az lehet hogy "megijeszti" a lányt és visszahúzódik egy kicsit. De ez csak az amit én csinálnék, mindenki másmilyen és máshogy reagál a dolgokra.

Ne add fel, hidd el megvan neked a tökéletes barátnő valahol a közelben, csak keresned kell ;)

2018. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen lány van, csak keresni kell. Én személy szerint ilyen vagyok.

Engem általában a jó humor szokott levenni a lábamról. Az nagyon jó, hogy azt írtad, nem vagy önbizalomhiányos és mellé még nem jár fölöslegesen a szád egyfolytában. Emellett a kreatív hozzáállás, amit szeretek. Ezalatt azt értem, hogy pl érdekes módon próbálsz közeledni, nem csak úgy ráírsz, vagy nem is tudom. Remélem érted, mit szeretnék mondani:)

2018. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat :)

Most megnyugodtam, hogy akkor mégiscsak léteztek :D Mert ritkán találkozok olyan típusú lányokkal, mint amit leírtam, és azt aztán végképp nem tudtam, hogy őket mégis mivel lehet megfogni. Alapvetően introvertált vagyok, ami néha összekeverhető az önbizalomhiánnyal, de dolgozok ezen. De örülök, hogy ezek szerint többségében nem egy kigyúrt bunkóra vágyik a lelketek. Nem nevezném magamat rossz fiúnak, és nem is akarok olyan barátnőt,

aki az ilyen srácokhoz vonzódik. (Persze még sok mindenben szeretnék fejlődni, mire megismerem a Múzsámat, és ebbe az edzés is beletartozik, ha a továbbiakban nem leszek olyan lusta, mint most. Ezért is nem sietem el ezt a dolgot, majd jön, ha jönnie kell.)

A humort illetően igyekszek, és mindig próbálok kreatív lenni. Soha nem írnék senkire úgy, hogy "Szia mizu", amúgy is jobbnak tartanám személyesen megismerni az Őt, mint az interneten.

Szóval örülök ennek a visszajelzésnek, és már kevésbé félek attól, hogy egyedül halok meg, úgyhogy köszi mégegyszer :D

2018. ápr. 9. 22:49
 4/5 anonim válasza:
Na mi lett? Találtál magadhoz hasonló lányt?:)
2023. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írj rám xddd
jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!