Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Màs is van úgy hogy nem tud...

Màs is van úgy hogy nem tud menni sehova mert nincs penz? Hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Nincs munkam sajnos keptelenseg tisztesseges allast talalni. Nagyon szeretnek bulizni, inni meg minden.

2019. júl. 19. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát, gyárba még mindig el lehet menni dolgozni.

Én is ott dolgozom, és ha van egy albérletem egymagamra, akkor csak nem keresek rosszul. Holnapra kipihenem magam és megyek majd az éjszakába, tök jó lesz! ^^

2019. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. De akkor is volt egy csomó program, amihez nem kell pénz. Én legalábbis nemcsak buliban, piálással érzem jól magam. Azon kívül még nagyon sok mindent lehet csinálni.
2019. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz bulizni meg inni, menj el dolgozni. Hogy nem találsz a 8 elemidhez olyan állást, ami vezérigazgatói fizetést ad, az mellékes.
2019. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mar megbocsass okj-s bizonyitvany kék. Igaz azzal se talalok melot.
2019. júl. 19. 22:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az okj-s bizi is valóban kék és kemény fedeles. Vagy legalábbis az enyém az az. Sőt, van hozzá olyan papírom, hogy az EU-n belül mindenhol érvényes.

Amúgy az alkalmi munkából hogy fogja neked futni Az Életre? Szülők meddig tartanak el? Csak kérdezem.

2019. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem szerencsére elég sok pénzem van, de én meg otthonülős típus vagyok és nem iszom alkoholt :D
2019. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, amikor nem piára meg bulira nincs pénz, hanem kajára sincs. Mindig van lejjebb, én átéltem ezt is, szóval nincs okod a rinyálásra, nem tudlak sajnálni. El kell menni dolgozni.
2019. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Én is munkanélküli vagyok, de van pénzem, tegnap már berúgtam, úgyhogy ma pihenés van.
2019. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
El kell menni dolgozni.
2019. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak el kell menni dolgozni, de ha nem értesz semmihez (nem írtad, milyen OKJ papírod van,szóval sanszos, hogy könyvtár-büfé szak az is), szóval ha nem értesz semmihez, akkor ne várj üzemmérnöki állásajánlatot, hanem vállald be a talicskázást. Vagy tanulj. De énfelőlem el is száradhatsz, nem vagy se kutyám, se macskám.
2019. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!