Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőm mit van azon kiakadva...

Barátnőm mit van azon kiakadva hogy nem megyek sehova hétvégén? Ő mehet tőlem de ez se jó?

Figyelt kérdés

Barátnőm ki van akadva kérdi hova megyünk a hétvégén mondom ÉN sehova de te mehetsz.


erre ki van akadva de miért? nincs hozzám kötve én meg a „tele a tököm a világgal“ stádiumban vagyok ki nem lépek a házból max ha ég a ház. De ő mehet amerre akar

mi baja a nőnek? Nőből van persze


2019. márc. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan...nőből van. Tehát simán elképzelhető, hogy szépen elmegy nélküled és talál mást, akivel majd szórakozhat a későbbiekben. Lehet, hogy tele a tököd a világgal, de ne a barátnődön töltsd ki a feszültséged, érthető, hogy veled szeretne lenni és élményeket szerezni. A nők nagyon gyorsan tovább tudnak lépni, ha elmúlik bennük a szerelem és nagyon nagyon hamar találnak pótlást. A tapasztalat beszél belőlem.
2019. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"hamar találnak pótlást."


Vagy én helyette... mert az is benne van a pakliban.

2019. márc. 9. 09:38
 3/3 Vree ***** válasza:

Nem volt ugyanez a kérdés egy hete? Ugyanaz a kérdező? :D


Vagy két fazon is van, aki a “megyünk?”re beszól, hogy “tőlem mehetsz ahova akarsz” aztán tátja a száját, hogy miért sértett meg valakit? (Ennek semmi köze a nemhez)


Kérd., nem lehet hogy van egy titkos ikertestvéred?

2019. márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!