Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van valami protoko...

Szerintetek van valami protokoll ilyen melegben a kozintezmenyekre (okmanyiroda, orvosi rendelo, stb) vonatkozóan öltözködés terén? Mennyire jatszik rövidnadrág, válpántos felso pl?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mehetsz akar csak egy szal bugyiban is.
2019. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Van sajnos. Térd alá érő szoknya minimum, plusz váll - eltakaró felső, általában ing. Kivéve ha valami főnök vagy, akinek nincs főnöke.
2019. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam elég pontosan-reszletesen., ügyetintézni mennék. :)

Ettől függetlenül is köszönöm a masodik valaszolonak a választ :)!

2019. júl. 22. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni, vagy ügyet intézni?


Dolgozóknak van előírás, férfiaknak ing, és hosszúnadrág, zárt cipő, nőknek kicsit körülményesebb.


Az ügyfél abban megy be, amiben nem szégyell (amíg nem vállalhatatlanul koszos, vagy közízlést sértő).

2019. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

Nő vagyok, és egy rövidnadrág (kb combkozepig er), es egy polo van rajtam. Nekem a kovetkezo ugras mar a hosszu farmer, de akkor nem megyek haza átöltözni, köszönöm szépen! :)

2019. júl. 22. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvosi rendelőben egy szabály van, legyél tiszta. És azért ne bikiniben gyere be. Egyébként ilyen rohadt melegben én sem vettem orvosként köpenyt. Farmer, póló és kész.
2019. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!