Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nektek melyik cola jött be?

Nektek melyik cola jött be?

Figyelt kérdés
Nekem a XIXO Cola, a Coca-Cola és a Pepsi Cola, holtversenyben vannak. Én mindegyikből a ZERO-t iszom, mert nem fogyaszthatok túl sok cukrot. A ZERO-ba cukor helyett édesítő van, a Pepsibe és a Coca-Cola-ba aszpartám, a XIXO-ba pedig Sztévia, ezért a XIXO Cola nálam az 1. hely. Nektek melyik jön be, ezek közül, vagy ezeken kívül?

#üdítő #cola #Coca-Cola #aszpartám #sztevia #pepsicola #xixocola #zerocukor
2019. júl. 25. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Coca-Cola, Pepsi.
2019. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Zerot iszom csakis, amúgy nem túl gyakran (pedig imádom a colát),szinte kizárólag Coca Colat. Az hogy mi van benne, különösebben nem befolyásol, egyszerűen ezt szeretem. A Pepsit annyira nem szeretem, a gyömbéres viszont (annak ellenére, hogy sok elítélő véleményt hallottam róla), nekem ízlik. Szóval, ha Pepsit iszom nagy ritkán, akkor azt.
2019. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a XIXO Colát szereti valaki?
2019. júl. 25. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Pepsi volt régen a kedvencem, abból is a Twist, de ma már nem iszom.
2019. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem általában Pepsi. Annak az ízét szeretem inkább.
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Pepsi zéró Lime

Pepsi zéró gyömbér

Coca-cola zéró Vanilla, de a fiamnak kedvence a xixo cola :)

2019. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Lidl saját márkása.
2019. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Múltkor vettem egy xixo zero dobozost a sparban, mert jó hidegnek tűnt a hűtőben, plusz az ára is jó volt /99/. Gondoltam egy próbát megér. Kijöttem a boltból, ráhúztam. Kellemeset csalódtam benne. Ízlett. Szerintem fogok még venni. :)
2019. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!