Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Heti 2-3 doboz hell-től mi...

Heti 2-3 doboz hell-től mi bajom lesz?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahova akkor szoktam venni, álltalában a sok buszozás után el álmosodok és egy kicsit felébreszt ezért is veszem, mennyire káros ez a heti kb 2-3 energiaital?


16/L



2019. aug. 2. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ettől a mennyiségtől nem lesz semmi bajod. Szerintem viszont nem jó az hogyha az energiaitaltól várod hogy felébresszen. Ha ezt megszokod, akkor az lesz hogy egyre többször akarsz majd fogyasztani, ha éppen álmos vagy. Ezt megfelelő mennyiségű alvással lehet kiváltani, vagy életmódbeli változtatásokkal esetleg. Lehet olyan mondjuk hogy valakinek mondjuk hirtelen későn van valami dolga, vagy váratlanul vezetnie kell, ilyesmi, ilyen eseteknél szerintem teljesen normális meginni egy energiaitalt, vagy egy kávét. Viszont a heti 2-3 az ennél sokkal rendszeresebb szerintem.
2019. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
76%
semmi
2019. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem annyira sok. De egyébként ha szereted a kávét, akkor esetleg megpróbálhatnád avval kiváltani az energiaitalt, ha nem is minden alkalommal, de legalább néha. Még is csak jobb, mint az energiaital.
2019. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Heti 2-3 nem vészes.Sőt vannak már cukormentesek is hogyha számít valamit...

Esetleg megpróbálhatod a zöld/fekete teát vagy kávét.

2019. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
29%
Egy nap iszok meg 3-4-et + 2-3 kávé. Ez a mennyiség kicsit sok nem is csinálom mindennap csak amikor délelőttös vagyok. Viszont napi 2 energiaital +1 kávé általában megvan. Évek óta iszom és semmivel sem károsabb mint más szar amit kapni lehet a boltban nyilván mértékkel kell fogyasztani. De ha szereted a kávét akkor tényleg próbáld meg kiváltani azzal az még egészséges is. :)
2019. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
én kb két-három hónapig rendszeresen ittam kávé + energiaital kombót és megnőtt a vérnyomásom. (nem közvetlen utána, hanem órákkal később mértem, amikor már nem kellett volna hatással lennie rá) szerintem egyénfüggő, az én szervezetem annyira nem tolerálja, a tiéd lehet, hogy simán
2019. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 télapóápolólapát válasza:
79%
Hosszútávon nem egészséges szerintem. Próbálj ki gyorsan felszívódó szénhidrátokat pl; Szőlőcukrot,müzli szeletet stb! ;)
2019. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
16 évesen szerintem sok. Inkább tényleg kávé+kis tejjel próbálkozz.
2019. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Szeretem a kávét, de csak az ilyen tejes kávé szerűséget. Majd akkor inkább át váltok kávéra ha úgy adódik és az energia italt pedig hanyagolom.

2019. aug. 2. 22:50
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem káros, csak a kemofóbiások rettegnek tőle, mert fogalmuk sincs, mi van benne.


Na persze, a heti 3-ból ne legyen napi 1, aztán reggel-este, fontos a tudatos fogyasztás. Fel kell tudni mérni, hogy mikor van rá ténylegesen szükséged, és mikor nem. Ennyi.

2019. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!