Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem lett borzalmas...

Csak szerintem lett borzalmas a Nestea?

Figyelt kérdés
Ugye most egy ideje FuzeTea van Nestea helyett de most újra a polcokra került. Én régen imádtam a Nesteat, de most megkostóltam és teljesen más íze lett és szerintem nagyon nem finom. Ugye hogy más lett az ize?

2019. aug. 31. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Régen én is ittam de most valami más lett benne és nagyon nem tetszik.
2019. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is régen imádtam a Nesteát! :) Persze, hogy most már nem olyan az íze. De annyira azért nem rossz. A FuzeTea nekem nem ízlik. Inkább újra Nesteát veszek még ha már nem is olyan finom mint régen, de azért iható.
2019. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Mindig is kaki volt.

És az összes az, érezni, hogy mű.


Nem iszok ilyeneket.


Csinálj magadnak teát, várd meg míg lehűlik és viheted magaddal.

2019. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én megszerettem a fuzeteát, most meg azt találni kb alig... borzasztó, hogy ennyit variálnak vele.

Céget váltottam, a lipton még finom.

2019. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
42%
Az összes ilyen tea undorító, tele van adalékanyagokkal, édesítőkkel, rengeteg cukorral és még sorolhatnám. Mellesleg ezért van ilyen rossz íze mindegyiknek. Szerintem is jobban jársz ha csinálsz egy teát, nem drága a teafilter, egészségesebb is, főleg ha mézet teszel bele és egy kevés facsart citromlevet. Ne igyatok ilyen szenny teának nem nevezhető italokat, mert őszintén ez minden csak nem tea. Hizlal mint az állat és még undorító is, meg drága
2019. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Soha nem értettem ezt a Nestea dolgot.

Mindenféle teák vannak, köztük számtalan a gyümölcstea. Miből áll este odadobni 1-1,5 liter vizet, bele a tea és az ízesítés?

Reggelre kihűl, lehet inni, vinni és 50 Ft-ból megvan mindennel együtt 1,5 liter és nem műanyag moslék.

De ha valaki még erre is lusta, akkor millió instant tea van, igaz ezek is műszarok, de jobb ízűek és olcsóbbak, mint a Nestea.

[link]

2019. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nagy ritkán én is megveszem a cukormentes változatot, és rájövök hogy miért nem veszem gyakrabban. Nem tudom mit tosztak el a nestea formuláján, de szerintem sem finom.
2019. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem iszom rendes teát? Mondjuk ha sietek és innék valami édeset akkor ott van arra a gyors tea. nem kell egyből álszentkedni
2019. aug. 31. 22:22
 9/12 A kérdező kommentje:
a többi válaszolónak meg köszönöm a válaszát. és szép estét :)!
2019. aug. 31. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Aki ide jön téríteni és dietetikust játszani annak nyugis élete lehet. Ha reggel 4 óra felé az ember 150+ kilométerre van otthonról minden álma az, hogy haza megy és teát készíthet másnapra. Nem egészséges ez tény de lassan elegem van az ilyen Gyimes megmondom Jóskákból.
2019. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!