Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi történt a "Nestea" teával?

Mi történt a "Nestea" teával?

Figyelt kérdés
alig találni már
2018. febr. 23. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt olvastam kivonul Magyarországról a cég és elvileg ezek az új "Fuzetea" teák lesznek helyette.
2018. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez a Fuse nem rossz, csak még kevés ízben van.


Jó lenne valami feketegymölcsös is :(

2018. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fuzetea-t még nem kóstoltam ! A nestea jó volt sima egyszerű citromos kár ,hogy nem lesz többe . a sokfajta íz nembiztos hogy olyan jó lásd: Xixo szerintem az borzalmas .
2018. febr. 23. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Semmi sem történt. Legalábbis nálunk. Én minden boltban látok. Én úgy hallottam, hogy megmarad a Nestea is. Amik vannak ízek, ezek után kaphatóak lesznek ugyan úgy. Nekem a Nestea volt régebben a kedvencem. Aztán abból is kivették a cukrot, meg fene tudja még min esett át és azóta annak is leromlott a minősége, ahhoz képest az ára meg marha drága lett.


Kóstoltam ezeket a Fuzeteákat is. Többfélét. De ez se jött be annyira. Nem édes, kesernyés, hiába írják rá, hogy ilyen, olyan ízű, nem lehet érezni rajtuk, különösebben. Meg persze ugye ezek is marha drágák. Sőt a Nesteánál 5ft-tal drágábbak.


Nekem a Xixo nagyon ízlik. Finom, az még édes, van íze a teának.


Amit szeretek még az a Lipton. Bár azt is már 1-2-éve nem ittam, nagyobb mennyiségben, hosszabb távon.

2018. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez történt:

[link]

2018. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem ízlik a Fuzetea, bár még csak 2 ízben ittam. Jó lenne több.
2018. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Újra elérhető, viszont még nem kóstoltam.

Úgy látszik, tulajdonos váltás is történt.

[link]

2019. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Én kóstoltam már. Nem olyan, mint a régi.

Változtattak a receptúrán. Az én nyelvemet kicsit marta, és kissé kesernyés íze van. Gondolom az édesítőszer miatt ilyen az íze.

2019. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az Olymposé lett, ő fizet a márkanév használatért. A Coca cola már nem akart, nekik volt saját márkájuk, a Fuze tea. Sajnos az új Nestea édesítőszeres lett, rosszabb is.
2019. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az Olymposé, hanem pontosabban a lengyel Maspex-é, aki alá tartozik az Olympos is.
2019. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!