Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Napi 1 energiaitaltól lehet...

Napi 1 energiaitaltól lehet valami bajom? 16/F

Figyelt kérdés

Lehet függ ez ezektől az adatoktol is:

16/F, 180cm, 60kg


2019. okt. 21. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehet. Hogy a valóságban lesz-e, az már nem biztos.

Haszna viszont biztosan nincs, így ajánlottabb kerülni.

2019. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és tegyük fel hogy egy 250ml hell classicról van szó
2019. okt. 21. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

A rendszeres fogyasztás mindenképp káros, addig állj le míg teheted.

Az sem mindegy melyiket iszod, max koffein legyen benne, abból is a kevesebb, de nem jó ha becsapod magad, a legjobb ha nem iszod.

2019. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozta mindkettőnket, aszerint kifejezetten jót tesz, vagy mi a probléma? :D
2019. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Minden nap inni az már sok. A cukor/édesítőszer tartalma is akkora, ami miatt a napi fogyasztás már túlzás szerintem. Ha nem is fogsz 30 évesen meghalni tőle, komoly problémák származhatnak belőle a későbbiekben. Meg az a másik baj ezzel a mennyiséggel, hogy hozzá fogsz szokni teljesen. Egy idő után azt érzed már, hogy a napi 1 doboz az szinte semmit nem használ, mert annyira megnő a toleranciád. És akkor néha iszol napi 2-t, és így tovább. Én személy szerint azt mondanám, hogy heti 2 körül érdemes meghúzni a határt.
2019. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet. Függőség, szívproblémák, cukorbetegség. Utóbbira azért elég kicsi az esély, de az első garantált, a másodikra pedig esélyed van. Ezek nem napi fogyasztásra valóak, hanem arra, hogy alkalmanként megigyál egyet, ha még nem pihenhetsz, de már kezdesz kimerülni.
2019. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem használ semmit, nem ébredek fel tőle, csak az ízéért iszom, fél literes monstert próbáltam párszor, attól nagyon felpörögtem és annak az sem is ízlett annyira.
2019. okt. 21. 19:57
 8/11 A kérdező kommentje:
nem is ízlett annyira*
2019. okt. 21. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Napi 1-et tolok, cukormenteset, evek ota. A hatranya az, h nem fuggo vagyok, hanem amikor megiszok egyet, akkor jonnek a jo otletek nekem pl. Nyugi, nem csoda ez, a koffein jotekony hatasa, amit szeretek.


Semmivel se rosszabb, mintha kavet innal. Choose your poison!


Lehet itt szidni mindent, kave se jobb, napi eggyel nincs baj sztem, neked ugy erzem az elhizastol se kell felned, ami meg a cukros energy hatranya lehet. Ne emeld a szintet, es az jobb azert, ha egy-egy napot kihagysz neha es jol kipihened magad inkabb.

2019. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, igyál sima üdítőket, azoknak is ugyanaz a műgyümölcs ízük van, ha azt szereted.
2019. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!