Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1 doboz energiaitaltól lehet...

1 doboz energiaitaltól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Délután megittam egy energiaitalt! Most először ittam, nem fogok belőle rendszert csinálni...a baj az hogy a testvérem azzal ijesztget hogy nem fogok tudni aludni meg felpörgök tőle. Hajlamos vagyok arra hogy beképzelek magamnak minden hülyeséget és ettől szokott pánikrohamom lenni. Ugye ez az egy doboz nem árt meg? amúgy Bomba volt. 15/L

2016. máj. 4. 22:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Előfordulhat, hogy nem alszol:D
2016. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig most így ahogy tanulom a törit tudnék aludni :D
2016. máj. 4. 22:42
 3/9 $$$$$ ***** válasza:
73%

Semmi bajod se lesz nyugi :)

Én ma 4 hell -t ittam osztálykiránduláson.

És emi bajom . Meg mostmár ritkán iszok. Mert tavály nyáron volt hogy megittunk 2 liter kobrát ( olcsó szar csak nem volt pénzünk :D) motorozás közbe és akkor se volt semmi bajunk :D

Szóval nyugi ;)

15/F

2016. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma 2 energiaitalt ittam és 3 kávét és be van készítve a következő kávé. Semmi bajom nem lesz és sajnos aludni is fogok tudni pedig keményen szakdolgozni kéne. Ne aggódj, ha még egyáltalán ébren vagy....
2016. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nemhinén, mert én liter számra iszom, egyenlőre semmi bajom tőle
2016. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Leszámítva azt, hogy nem tudod leírni az "egyelőre" szót. Habár ennek nem hiszem, hogy sok köze van az energiaitalhoz.
2016. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Azta megint egy okoskodó
2016. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Többet ne igyál ilyen szarságot .
2016. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj mar, Zacher Gabor a sulinkban volt, azt mondta napi 1 energia italtol nincs baja az embernek, foleg ha mast nem iszol pl kavet.

Amugy Burnt kostold meg sokkal jobb

2016. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!