Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca-cola vagy Pepsi?

Coca-cola vagy Pepsi?

Figyelt kérdés

Melyiket isszátok szívesebben? Mi befolyásol a választásnál? Van konkrét oka, amiért csak az egyiket isszátok? Mennyire számít, hogy kik reklámozzák, hogy milyen a termék csomagolása, címkézése?

Kérlek, nemet és kort is írjatok!


Köszönöm ha válaszolsz, nagyon fontos lenne egy kutatáshoz.



2019. nov. 5. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
coca, szerintem jobb az íze
2019. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Magic ***** válasza:
66%
Egyiket se, csak vizet iszom. De ha választani kell, inkább a Coca-Cola. Csak jobban tetszik a címkéje és azt többször ittam már. De a reklámjaik nem befolyásolnak ilyen téren.
2019. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
48%
Egyik se. Nem iszok ilyeneket
2019. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mind a kettőt szeretem. De ha muszáj lenne választani, akkor Pepsi.
2019. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Pepsi.
2019. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 MrPifta ***** válasza:
27%
Ez nem igaz/hamis kérdés, valaki ezt szereti, valaki azt.
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő ízlik, ha Pepsi, akkor a lime-os :) ha coca, akkor citromos :) amelyik akciós, vagy, ami épp van a boltban (pl. Munkahely melleti pékségben csak coca cola van).

Nem nézek tv-t, így a reklámozás kimerül abban, hogy a batyin a mozgólépcsőnél egy ideig coca Colas poszterek voltak kirakva.

De emlékszem egy vicces Pepsi reklámra, mikor a gyerek azért vett az autómatából két coca colat, hogy azokra állva elérje a Pepsi gombját. 🤪 :)

A csomagolás mindkettőnek ok, általában télen kapható (vagy volt) az a masnis coca cola, meg a nevesek, ami miatt többször vettem azt.

2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Coca, csak elvből mert az az eredeti, a Pepsi csak lemásolta, hamisítványt meg semmiből nem veszek. Különben az íze szempontjából mindegy lenne, nekem egyformák, vagy legalábbis én nem tudom megkülönböztetni.
2019. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
0,5 literesből coca, nagyobból pepsi. Valahogy a pepsinél jobb az üveg formája. Az ízük nekem ugyanolyan.
2019. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Coca, jobb az íze, a reklámok nem érdekelnek, azt sem tudom, mi a mostani.
2019. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!