Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kapható még valahol a Monster...

Kapható még valahol a Monster Ripper?

Figyelt kérdés
Az egyik kedvenc energiaitalom (volt), de hónapok óta egyre kevesebb helyen találok, mostanában pedig már sehol. Ha valaki ismer olyan üzletet Budapesten, ahol még árulják, megoszthatná velem. :)

2019. dec. 21. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
CBA, Tesco szokott lenni:)
2019. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már nem kapható Magyarországon. Kisboltokban, piacokon talán még lehet találni. illetve a következő 3 helyen külföldről behozott verzió előfordulhat, igaz ezeknél magasabb árra kell számítani.

[link]

[link]

[link]

2019. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is az volt a kedvencem, bár jobb is ha nincs mert nagyon egészségtelen az energiaital. Talán a kinaiaknal, ott meg olcsóbban is lehetett kapni.
2019. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én utoljára - néhány hete - a Szarvas csárda téren egy kis kínai vegyesboltban találkoztam vele, ahogy az Assaulttal is, de már ott sincs. Akkor maradnak az angol/amerikai kisboltok, csak sajnos ott jóval drágábbak...
2019. dec. 29. 06:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel, Budán a II. kerületben a pitypang utcai megálló mellett lévő Prímában találtam több dobozzal is. Még van belőle. :)
2020. jan. 17. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is nagyon érdekelne hogy hol lehet kapni ilyet, nekem is a kedvencem volt!

Jelenleg sehol nem találok Bp-n, még a kínaiaknál is néztem, ott se, pedig náluk még rendes cukros cherry coke is szokott lenni.

2020. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!