Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Monster RIPPER finom? Ti...

Monster RIPPER finom? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
mennyire van hatása?

2012. aug. 28. 14:40
 1/9 anonim válasza:
100%
én amikor először vettem, 9 en ittuk meg, 2. doboztól meg majdnem hánytam, de később rászoktam, mert megtetszett az íze, simán megtudok inni egy dobozzal 5 perc alatt, mert nagyon ízlik. anaász ízű egyébként, de eléggé erőteljesen.
2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
1. vagyok. engem felpörgetett suliba, mire megittam remegni, reszketni kezdtem, pörögtem, aktív voltam kb 1 óra hosszán át.
2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer vettem... Megittam de csak azért mert szomjas voltam és én voltam a hülye,hogy nem vizet vettem. 1. majdnem hánytam

2. elaludtam tesiórán mikor leültem :D

2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oda érte, agyon van cukrozva.
2012. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
nekem izlík tényleg olyan az ilata minha hawwain mennél a tengerparton nekem nagyon bejön. A kedvencem a piros monster de azt az amerikai katonák isszák akik afganisztánban vannak mert nekik van akkora fizikai teljesítményük
2012. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

"amerikai katonák isszák akik afganisztánban vannak mert nekik van akkora fizikai teljesítményük"

Ezen sírva röhögtem xd Az Afganisztáni katonák majd pont Monstert isznak, ne legyél már ennyire hülye...

2012. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
kedves baratom a katona ismerosom ott volt o mondta meg a tarsai. hogy alandoan viszik nekik. de a magyarok soha nem kapnak. amugy nehogy mar azt hidd hogy a harcba viszik magukkal hanem csak a taborban gyakorlaton
2012. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FlatineRefiX válasza:
40%
Nekem ez a kedvencem.Nagyon finom gyümölcsös.Tényleg pörget,minden elismerésem.És is remegtem tőle,de csak egy kicsit.Sok 7 éves csodálkozik rajta,hogy hánynia kell tőne.ISTENEM mennyi hülye ..
2012. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FlatineRefiX válasza:
Bocsi a helyes írási hibákért :-)
2012. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!