Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc ásványvizetek...

Melyik a kedvenc ásványvizetek, és melyiket utáljátok?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc a Natur Aqua, és amit utálok az a Szentkirályi.
2020. ápr. 19. 02:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Én a piros Theodorát szeretem nagyon.
2020. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

Nestle aquarel.

Tobbet se szeretek. Szentkirályit se pl, de natur aquat se

2020. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a Szentkiralyi a kedvencem, ha asvanyvizet veszek akkor bubis legyen :)

Nem szeretem a Mizse vizeket fura az izul

2020. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Natúr aqua emition Körtés ,Vány szénsavmentes.
2020. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Olvasd visszafele az Evian-t és megtudod miért ilyen drága. Mert aki megveszi az elhiszi a csapvíz mögött rejtőző tudományos marketing maszlagot. Amúgy nem értem, ki miért pontozott le mindenkit, kinek fáj hogy valaki natur aquat iszik más meg Mizsét?

Én mindet iszom felváltva, mert mindegyiknek más az ásványianyag tartalma. De a kútvizünk is iható és finom.

2020. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem iszok már ásványvizet. De inkább azokat szerettem amelyeknek van egy kis íze, nekem a Natur Aqua még a csapvíznék is ízetlenebb volt. De a többi az nagyjából hasonló ízre nekem. De sem a környezetünk miatt, sem anyagilag nem éri meg nekem már ásványvizet fogyasztani.
2020. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A Theodora is nagyon jó meg a Mizse is, ha nincs Natur Aqua ezeket veszem. A Szentkirályinak az üvege is vékony gagyi, az íze se jó, és mikor iszom olyan mintha csapvizet innék, nem érzem az ásványi feltöltödést, többi víznél érzem. Meg a Szentkirályitól rossz is a közérzetem.

Az Evian ösidök óta létezik, hegyikristály víz, ásványvizek luxusa. Ha marketing lenne mögötte, már rég eltünt volna.

2020. ápr. 19. 14:46
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen ami a marketing miatt drága az eltűnik, mint a red bull! Várjunk csak..!?
2020. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Theodora is jó abból menteset szeretem.annak van íze tényleg.
2020. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedvenc: Evian, Voss, Jana, Jana szőlő-mirabella ízesített víz

Szerintem legrosszabb: Nestlé Aquarel, Szentkirályi (mindkettőnek fura mellékíze van)

2020. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!