Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy lehet az, hogy a pepsi a...

Hogy lehet az, hogy a pepsi a kedvenc üdítöm, közben a coca-colát meg alig tudom meginni annyira rossznak érzem az ízét?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Na ez jó kérdés mert gyakorlatilag tök egyforma a kettő, talán a szénsavasságukban mondják hogy van egy kis különbség, de én azt sem érzem.
2019. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arrol mar nem is beszelek, hogy a coca-cola marja az egesz fogsoromat.
2019. dec. 26. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy tök más az ízük. A pepsi szerintem édesebb, kevésbé szénsavas és lágyabb vagy nem is tudom.
2019. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok vele, csak a Coca-Cola, pont amiatt, amit 3-as írt.
2019. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt szívesen iszom, a pepsi édesebb talán, de a lime-os pepsi black sokkal jobb, mint a zero coke citrommal. A coca colából pl a light, az nagyon rossz ízű... Amúgy jó a lidl-ben kapható noname kóla is, havonta 2 pohárral elég is
2019. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig a coca light sokkal jobb mint a zero... a zeroba annyi edesito van, hogy azt tenyleg nem tudom meginni.
2019. dec. 26. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg, aki azt mondja, hogy tök egyforma mindkettő, annak gyengébb az ízérzékelése.

Csukott szemmel megmondható melyik melyik.

Pepsi ívó vagyok. Coca-t 15 éve nem ittam, de most is felismerném.

A szénsav tartalomban nem érdemes különbséget keresni, mivel nagyon függ a vizsgált tételek hőmérsékletétől, a gyártás időpontjától , a palack vastagságától , és az űrtartalomtól.

Leginkább a hőfok számít. A hidegebbet sokkal szénsavasabbnak érzi az ember.

2019. dec. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. dec. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még sok-sok éve ittam kólát, addig a pepsit szerettem. De lehet a pepsi vs coca-cola inkább egyfajta hitvita.
2019. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A hitvitánál több ez, hisz érezhető a különbség.

Annyi köze van a hithez, hogy a Pepsi és Coca létezik, isten meg nem.

Inkább dobok be egy kis aprót az üdítő automatába, mint a templom perselyébe, mert a végén még elköltik miseborra.

:D

2019. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!