Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan csináljak egyszerű...

Hogyan csináljak egyszerű "jegeskávét" a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Gondoltam viszek be jégkocka tartót és fagyasztok le. Csak nem tudom hogyan.


a) lefőzött kávét fagyasztok le, és egy pohár tejbe dobok bele 1-2 kocka kávét


b) tejet fagyasztok le, és egy pohár kávéba dobok 1-2 kocka tejet


c) kávét és tejet is fagyasztok le, és egy pohár kész tejeskávéba dobok bele 1-2 kocka kávét és tejet is (illetve magát a tejeskávét fagyasztom le, és a kész tejeskávéba dobok bele 1-2 kocka fagyasztott jegeskávét)


??



2020. jún. 4. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kávét szoktam lefagyasztani, és azt dobom tejbe :)
2020. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem jó lefagyasztva. A kávét fagyaszd le.
2020. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mondok egy jot neked: lefozod a kavet, ontesz bele tejet es beleontod a korabban lefagyasztott hutopoharadba, ami parszazas tetel :)
2020. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3!


Milyen az a hutopohar?

2020. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha a sima tejeskávéba dobálsz pár jeget, az is tökéletes :)
2020. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Hutopohar: duplafalu pohar, van benne egy folyadek ami megfagy fagyasztoban es szepen kb jeghidegre lehuti az italt ezt kovetoen :)
2020. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

6!


Köszi. Magyaran egy értelmetlen cucc... Simán beteszi az ember A hűtendő folyadékot a hűtőjébe, aztán atlanti egy termoszba és még van oldva a probléma.

2020. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ilyen gyorsan nem huti le a kavedat a fagyaszto se franko hidegre. Ha viszel a boltbol haza langyos uditot vagy barmi akkor is tok jo.
2020. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én vanília fagyit vinnék csinálnék egy tejeskávét bele tennék a fagyiból 2-3 kanállal nyami :D ha még van tejszínhab is....
2020. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!