Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávé helyett mit esztek-isztok...

Kávé helyett mit esztek-isztok munkahelyen a jobb koncentráció, de ugyanakkor egészségmegőrzésünk érdekében?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nagy kávés vagyok, tehát nem mondanám, hogy nálam felváltotta bármi is a kávét, de húzósabb időszakokban, télen szoktam inni Maté teát.

Igaz, ez is tartalmaz koffeint, de számos más pozitív hatása is van.

2013. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kave nem egeszsegtelen foleg ha tejszin es cukor nelkul iszod. Hiaba probalod helyettesiteni,a kave a legjobb. Ihatsz zold teat, energiaitalt, vagy ehetsz PoketCoffee csokit:) Nincs baj q kaveval,rengeteg pozitiv hatasa van. Nekem minden reggel utba esik a Starbucks:)
2013. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fekete tea
2013. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A kávéval nincsen gond, ha mértéket tart az ember, s jó minőségűt iszik. De ha valami miatt mégis ellenjavallt a hagyományos főzött kávé, akkor ott vannak a különböző gyógynövénytartalmú kávék (pl. ganoderma, ginzeng, maca).
2013. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Néha-néha kávé helyett megiszok reggel egy pohár hideg coca-cola-t.
2013. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A kávét tejjel érdemes inni, hogy pótold a koffein kálcium elvonó hatását, és mértékkel, napi egy két kávé. A kóla nem olyan jó, mert abban még foszfor-sav is van.
2013. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :).

Igen, úgy szoktam inni, legtöbbször nagy adag piaci falusi tejjel és két nagy kanál mézzel is. Otthon szoktam sütni croissant-okat is, egy-egy lecsúszik mellé :) Csak most munkahelyen szoktam rá a kávéra, eddig nem ittam, sulik-vizsgák alatt sem, s úgy érzem, hogy kellene majd váltani valami egészségesebbre.

2013. aug. 20. 18:14
 8/11 PHP de kóder! válasza:
50%
speed?
2013. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nikaa11 ***** válasza:
Van sokféle zöld tea,ami egészséges! Válogass bennük.
2013. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó cikket:

[link]

2013. aug. 26. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!