Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet valahogy ízeített vizet...

Lehet valahogy ízeített vizet csinálni házilag?

Figyelt kérdés

Nem smoothiera, limonádéra, vagy gyümölcslére gondolok, ezek nem szomjoltóak nekem. Ízesített vízre gondolok, mint a Jana (csak az nekem túl drága, hogy kartonokkal vegyek egy hónapra), vagy a Kubu (szintén drága és csak fél literes kapható, az egész házat meg nem akarom belepni PET palackokkal)


Házilag készíthetünk valahogy ízesített vizet? Minél levesebb cukorral kellene. Köszönöm mindenkinek. :)



2020. júl. 18. 13:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkit felpontozok. Facebookom nincs, de szerintem ezek a blogok is elég infóval fognak szolgálni. :) Olyan nehéz csak nem lehet. (remélem) :D Lehetőleg minél egészségesebben szeretném megcsinálni. Biztos van 100%-os aroma is, kérdés, hogy így-e az olcsóbb, vagy a Jana.
2020. júl. 18. 14:42
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Veszel ilyen sűrítményt:

[link]

Ennek a light változata hozzáadott cukormentes, 12 liter gyümölcsízű vized lesz 700 Ft-ból. De ha még így is édes neked, akkor csinálhatsz 25 litert is belőle.

Nekem ez vált be nagyon (cukorbeteg vagyok)

2020. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam csinalni uborka citrom meg gyomber es nagyon jo annyi hogy beleteszed a vizbe
2020. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, aranyosak vagytok. Felpontozok mindenkit :)
2020. júl. 18. 14:51
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is a narancs, uborka, citrom stb ízesítésre szavazok. Én 2 literes kancsóba szoktam tenni mindegyikből 2-3 szeletet, rá a víz és be a hűtőbe. Célszerű mindig ott tartani, hogy egyrészt hideg maradjon, másrészt úgy benne hagyhatod a gyümölcsöket is 1-2 napig, nem kezdenek el poshadni.
2020. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Sima hideg vízbe teafiltert áztatva is egész normális innivalót lehet kapni.
2020. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
uborkás viz a legjobb! A "Better call Saul" ikonikus itala, a sorozat után azt csináltam én is :)
2020. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi, egyszer majd kipróbálom. Elég fura kombónak tűnik az uborkás víz. Kenyérhez szeretem az uborkát, de ennyire nem tudom :D
2020. júl. 18. 15:56
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképp se kovászossal próbáld :)

Sima kígyóuborka a jó, ne adj hozzá semmit, csak a vizet. Abszolút enyhe, semleges íze van egyébként, ezért ajánlottam, hogy nyugodtan tehetsz mellé citrusokat, sőt igazából bármit (pl szeder, amit említett valaki).

2020. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen, csak a gyümölcs elég drága. :D De majd kipróbálom. Persze, kígyóuborkával gondoltam, az van házi. :)
2020. júl. 18. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!