Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen a tökéletes limonádé?

Milyen a tökéletes limonádé?

Figyelt kérdés
Ez szinte az egyik olyan ital, amelyet nem tudok megunni. Én úgy szeretem, ha kb 1literben 6-7dl citromlé van, a többi víz. De hogyan kell pontosan elkészíteni? Mennyi cukrot kell bele rakni?

#L8monade
2020. aug. 13. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem recept nincs ahogy jónak látod én pl citrom szeleteket is vágok bele es cukrot is teszek (mert nem szeretem ha tul savanyu )hozza és 2-3 jéggel iszom 🍋
2020. aug. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése.


Részemről egy kancsó vizet a hűtőbe teszek és abban áztatom egy citrom gerezdjeit és egy fél kígyóuborka hasábjait egy napig. Cukor nem kell bele.


Aztán ízlés szerint variálható más gyümölcsökkel (pl. lime), fűszernövényekkel (pl. menta), de az a tapasztalatom, hogy minél több összetevős, annál kevésbé esik jól.

2020. aug. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jo limonadeban alig van cukor, tobbfajta citrusbol all (citrom-narancs-mandarin-lime-grapefruit), jegkockak uszkalnak benne es meg van bolonditva egy kis mentaval.
2020. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kancsómba egy-egy citromot, lime-ot és narancsot teszek (felszeletelve) 3-4 kanál cukrot, felöntöm vízzel és beteszem a hűtőbe.
2020. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!