Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány filter fekete teát...

Hány filter fekete teát ihatok meg naponta ami még nem káros egészségemre?

Figyelt kérdés
Naponta 6x 1 filteres teát szoktam inni

2020. szept. 18. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Láttam, erre még nem válaszolt senki... :)

Nem tudsz annyit meginni, amennyi káros lenne.

Bár, kollégista korunkban érettségire készülve egyszer, egyetlen egyszer csináltunk olyat éjjeli ébren maradás érdekében, hogy 20 filtert tettünk egy liter forró vízbe... Fejfájás lett belőle másnap, nem érte meg. Ráadásul egyben elpocsékoltuk az összes filterünket.

Ha nem ragaszkodsz a friss forró teához, azt is kipróbálhatod, hogy 2 filtert teszel 1 liter teavízbe.

Nem lesz olyan erős és nem kell 3 naponta egy új doboz teát venned, csak hetente.

De persze úgy csináld, ahogy szereted, én jó ideje már üresen iszom bármilyen teát (télen kedvencem a kamilla), se cukor, se édesítő, se citrom, se tej, semmi, csak üresen.

Jó teázást! :)

2020. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a friss forró teához, azt is kipróbálhatod, hogy 2 filtert teszel 1 liter teavízbe. - Ezt folytatni akartam azzal, hogy és eliszogatod napközben, én így szoktam, reggel megcsinálom, iszom belőle melegen, de délre nagyjából el is fogy.

Van amikor délig nem is eszem semmit, csak teázgatok és tejeskávét iszogatok felváltva. Így a szükséges napi folyadékmennyiség nagy részét is megiszom délig és rendszerint éhes sem vagyok.

A tejeskávét is cukor nélkül iszom.

2020. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!