Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nеkтеk mi hat jobban? A kávé...

Nеkтеk mi hat jobban? A kávé vagy az energiaital?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Energiaital
Kávé
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Energiaital, azt szoktam meg, ahhoz kapcsolódóan van "rituálém". Szubjektív valamennyire az érzékelés, ha valakinek épp a reggeli kávé a rituáléja és épp nem is szereti annyira az energiaital ízét akkor neki az nem fog annyira hatni. De gyanítom ha csinálnék fél liter kávét amiben ugyanannyi cukor meg koffein van mint egy Monsterben, és azt is lassan iszogatnám, nem lenne nagy különbség.
2020. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kávé. De a legjobb, ha normálisan kipihenem magam. Akkor nem kell semmi egyéb.
2020. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vantel ***** válasza:
95%

Ízre ,energia ital,hatásra nem éreztem különbséget.

Hiszek benne,hogy az energia ital a beleket tönkreteszi.

2020. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
A kávé. Volt egy idő, amikor energiaitalt ittam, de csak azt értem el vele, hogy hevesen dobogott a szívem, és hiányzott a kávé okozta "fless". Azóta egy korty energiaitalt sem iszom, a kávé a legjobb.
2020. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettő beteggé tett már. A kávé gyorsan és kicsit, az energiaital lassan és nagyon.
2020. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Feketén iszom a kávét, szóval az energiaitalban hiány van ugyanannyi koffein, a rengeteg cukor miatt szerintem erősebb a hatása. Ettől függetlenül ezerszer jobban szeretem a kávét, energiaitalt hébe-hóba szoktam, kb. csak másnaposan, mert arra nagyon bevált :D
2020. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hiáBA van ugyanannyi koffein, na :) Előző voltam
2020. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Éberebb egyiktől se leszek, cserébe a kávé beindítja az emésztésem és rohannom kell a mosdóba, így az "jobban hat". :D

Ébresztő italként a fekete tea vált be nekem.

2020. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Én energiaitalt szoktam rakni víz helyett a kotyogósba. Azzal főzöm le a kávét. Egész jó...
2020. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én úgy vettem észre, hogyha fáradt vagyok, akkor jobb az energiaital, ha nem vagyok, csak kell egy kis pörgés, akkor a kávé.

#9 Fúj, ezt valahogy nem tudom elképzelni milyen lehet 😂

2020. okt. 15. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!