Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az energiaitalt vagy a kávét...

Az energiaitalt vagy a kávét szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Energiaital
Kávé
Nem fogyasztok ilyen italokat
Mindegyiket szeretem
94 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Kávét mindennap iszok, egyrészt a hatása is kell, másrészt meg szerintem baromi finom innivaló, tejjel, finoman elkészítve.

Energiaitalt meg nosztalgiából iszok havonta-kéthavonta 1x. Szerettem nagyon az ízét.

2020. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

A kávé a "jobbik rossz". Lehet gyengére csinálni, lehet 100 féleképp elkészíteni (latte, melange stb).


Endrgiaitalt max akkor iszom, ha nagyon kell valami plusz. Egyetem alatt este 8 után már semmilyen formában nem ittam kávét /meg most sem/, de ha éjszakába nyúlóan kellett tanulnom/egyéb dolgot intéznem, akkor elfogyott 1-1 doboz.


Nagyon rég nem ittam már, nem is hiányzik.

2020. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Én az energiaitalt. Heti 1-2-t iszom (főleg Monster), rekreációs célból. Tehát a hatásáért iszom de nem azért hogy felébredjek vagy jobban teljesítsek, hanem mert élvezem. Meg az ízét is sokkal jobban szeretem, mint a kávéét. Én ennél nagyobb gyakorisággal semmilyen koffeinforrást nem ajánlanék senkinek. Ha kávét iszom, akkor egy fél litert szoktam csinálni, jó sok tejjel. Persze ez kb 1-1.5 presszó kávénak felel meg szóval nem olyan erős.
2020. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Kávé, de a legtöbbet csak rekreációs célból iszom, ezért legtöbbször nem is erős kávékat fogyasztók. Egyszerűen egy jóleső szeánsz az a 10-15 perc szünet, amit a kávé elfogyasztásával töltők lehetőleg jó idő esetén a szabadban. Nem is maga a kávé frissít fel, mintsem maga a "kávézás", mint kikapcsolódás.
2020. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a kávét is szeretem, de pl. amikor fáj a fejem, akkor egy lehűtött energiaital segít a leggyorsabban és a legmegbízhatóbban.
2020. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Kavet iszom mert az energiaital nem az en generaciom itala.
2020. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Napi szinten kávézok az ízéért. Energiaitalt maximum havi 1-2 alkalommal fogyasztok a hatása miatt.
2020. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Mind a kettot szeretem, az esetek 70%-aban kavet iszom reggel, viszont elofordul neha, hogy nagyon szomjasan ebredek es ilyenkor a behutott energiaital jobban esik. Viszont ilyenkor is szoktam kavezni altalaban kesobb a nap folyaman, de amikor kaveval kezdem a napot, akkor ritkabban iszom napkozben energiaitalt, mint forditva. De az is elofordul.
2020. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Én a kávét, azt naponta iszok.
2020. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Tea
2020. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!