Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Hell márkájú kávék mások...

A Hell márkájú kávék mások valamiben, mint a többi kávé?

Figyelt kérdés
Mármint különbözik valamiben, ha automatából veszek egy cappuccino-t vagy a hell-eset veszem? Azon kívül, hogy az egyik dobozos a másik papír poharas.....

2020. nov. 2. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Több koffein van egy Hell kávéban mint egy átlagos automatás kávéban. (és nyilván nagyobb kiszerelés is) Az hogy megéri-e ez neked a árkülönbséget az már a te preferenciád.
2020. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A HELL megvette a Starbucks kávé receptjeit. Ezen felül:

[link]

2020. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt az oldalt láttam én is.

Azt hittem a kávéjukban van valami olyasmi káros anyag, mint az energia italokban. Ha nincs, akkor megnyugodtam.

2020. nov. 2. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Az energiaitalban sincs semmi káros anyag. Régen volt, de azóta törvényileg betiltották. A Hell egy koffeines cukros vitaminos szénsavas víz gyakorlatilag.

Szerintem a helles kávé ihatatlanul édes.

2020. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!