Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel főzöd a kávét? Kotyogós...

Mivel főzöd a kávét? Kotyogós vagy valamilyen kávégép?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Kotyogós! Ár-érték arányban a legjobb.
Eszpresszógép! Környezetkímélőbb, gazdaságosabb és minőségibb a kapszulás kávénál.
Kapszulás/kávépárnás.
61 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Mindennel, amilyenhez kedvünk van.
2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Szegenyek bagyunk, szoval nekunk kotyogos van. Pedig szeretnenk egy kavegepet.
2020. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

French press

+

Nespresso gép

2020. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Brazil cserediákokkal a pincémben.
2020. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Nescafe Gold ... kicsoszogok a konyhaba, megeresztem a forrovizet, belekanalazom a kavet a poharamba, feleszesztem csapmeleg vizzel, ott azonnal felhorpintem es ugyan azzal a lendulettel el is mosom a poharamat ... ilyen egy hagyomanyos kavezas mifelenk :)
2020. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van rendes eszpresszógépem, azt szeretem a legjobban így megéri az élmény, de kotyogós is van itthon, néha az is előkerül. Sokféle kapszulás kávét próbáltam (munkahelyen), de azok annyira nem jönnek be, mint a sima olasz eszpresszó frissen őrölt kávébabból. De az tény, hogy aki nem akkora kávésznob mint én annak lehet nem éri meg ilyen gépre beruházni :)
2020. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
French Press ha van időm, ha nincs akkor Dolce Gusto kávégép, de lehet beszerzek egy Nespresso gépet is. Melóhelyen meg van egy kávégép, azzal szoktam többnyire hosszúkávét csinálni.
2020. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Mikor hogy. Van egy fullautomata Jura ENA8 presszogepem, van cold brew csepegtetőm, french presszem, kotyogósom. A Jura napi használatban van, a ristrettoja verhetetlen.
2020. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Kapszulás. Kényelmesek vagyunk, reggel gyorsan megvan a kávé, délután esetleg még egy ízesítettet is iszunk.
2020. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Szarvasi villanyossal. De van egy kotyogó is, ziher ami ziher.
2020. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!