Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek hol vegyek új...

Hantal77 kérdése:

Szerintetek hol vegyek új kávégépet? A kávégépszalonra gondoltam, de nincs velük tapasztalatom, nektek bármi?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Mit vársz a géptől, s milyen anyagi kerettel számolsz?

Bariszta oldalakon azt írják, hogy az automata gépek rövid időn belül meghibásodnak. Minél bonyolultabb, annál nagyobb a valószínűsége.

Az 1-2 ezer forintos kotyogószerűségtől milliós összegre rúgó csodagépekig minden van a boltokban.

2018. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Nespresso Boutiqe Andrássy út.


Vagy Media Markt

2018. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Automatára gondoltam otthonra, kicsit utánanéztem a nagyobb az áruházaknak, kicsit aggódom a garancia miatt, némelyiknél csak a gyártónál érvényes, így hetekre le kell adnom a gépem. ezzel kapcsolatban van tapasztalata valakinek?
2018. júl. 9. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én kis számolgatás után vettem egy felújított automata kávéfőzőt s nem bántam meg. Nem igaz, hogy nagyon szerviz igényes. Napi négy kávéval számolva egy kiló szemes kávé egy hónapig elég. Ha mégis kapszulásat, vagy hasonlót veszel az alsó hangon havi kb. 15000 Ft-ba kerül. Lehet választani.
2018. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

NE VEGYÉL.


Én is vettem 250 000 forintért egy automata gépet, félévente elromlik a javítása is egy vagyon. Múlt héten dobtam ki végleg.

2018. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és milyet választottál helyette?
2018. júl. 10. 15:10
 7/10 Tuolko válasza:
én egy saeco touch-t használok kb 10-11 éve, semmi bajom nem volt vele. Arra kell odafigyelni, hogy megfelelő időközönként tartsd karban, vízkőtlenítsd, vannak tisztítószerek, amik tisztítják a kávé lerakódásoktól és a főzőegységet és a környékét hetente szépen ki kell takarítani.... aki ezeket nem csinálja, nem tudja hogy kell üzemeltetni egy automata kávéfőzőt, az szidja általában
2018. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, tökéletesen igaz, amit írsz, én nem akartam ennyire alaposan ezt leírni, te megtetted-))
2018. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kapszulásat használok, betartom a leírásában szereplő dolgokat; a vízkőképződés minimálisra redukálódott, mióta forrásvízhez közeli minőségű ásványvízzel töltöm fel, így még anyagilag is megéri. (Különösen, h mindent meg tudok venni akcióban :-) )
2018. júl. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért pont kávégép? Bialetti Brikka Espresso szelepes kotyogós-Cafeland zöldkávé keverékkel a legjobb kombináció!
2018. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!