Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Magyarországon a Pepsi és a...

Magyarországon a Pepsi és a Coca-cola az ízesített kóláikat miért csak cukormentes változatban árulják?

Figyelt kérdés

Coca-colából van citromos, Pepsiből mangós.

Viszont a baj,hogy mindegyik cukormentes.


A cukormentes kóla, amúgy is egy borzalom, egy vircsaft,mintha fel lenne vizezve, és ugyanannyi pénzt kérnek érte, mint egy rendesért.

Az ízesített és cukormentes is az még rosszabb.



Páran kitalálta,hogy a cukor milyen rossz, meg milyen káros.Birkák meg követik.

A cukor egyáltalán nem káros, ha nem napi 1 kilót viszünk be belőle.Sőt, a szervezetnek szüksége van rá, fontos a szénhidrátbevitel.


2021. jan. 7. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ami fontosabb, miért vették ki belőle világszerte a kokaint?
2021. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom, ez fogy jobban, a cukrosra alig van kereslet. Én is cukormenteset iszok. Nem azért, mert egészségesebbek gondolom, hanem mert nekem az ízlik.
2021. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Hatalmas kóla fogyasztóként szivesen válaszolok neked.

Naponta 2 litert szeretek meginni, szerinted melyik az egészségesebb?

0 kalóriás édesitős 'kóla' erős savas szódavíz, vagy kóla cukorszirup 1000 kalória kb?


Egyértelmű hogy az édesítős és az összes kólaimádó ismerösöm azt veszi mert a cukros nem illeszthető be a napi étrendbe, csüngöhasú disznóvá teszi az embert! Én amint 3 éve leszoktam a cukrosról 25 kgot fogytam úgyhogy csak kólát vettem ki étrendből!


Van egy réteg aki szereti a cukrost, de azok hetente 1 szer isszák 2dlt.

Szerinted a kólagyártóknak melyik éri meg a napi több litert fogyasztott édesítős vagy a ritkán ivott cukros?

2021. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
És a 2-es válasza is igaz, az édesítős sokkal finomabb, a cukrost meg sem tudom inni már émelyitöen édes szinte ragad tőle a szám, ihatatlan volt amikor újra próbáltam
2021. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
57%

Én is utálom a cukormentes verziót. Attól az édesítőszer íztől undorodok...

Vaníliás Kóla is van már, a piros cég és a kék cég is gyártja, legutóbb a kéket vettem és annyira megörültem hogy vaníliás Kóla, hmmm 🙂

Erre belekóstolok, mi fogad? Az az undorító édesítőszer íz... Ki nem állhatom.

2021. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Engem is felháborít amúgy, pedig nem sok kólát iszom.

Míg nem volt ez a kovid, simán átlibbentem "Cseszkóba" (Párkány) pár zsugor nem light vaníliás Coca-Coláért, és Kofoláért.

Most ez nehézkes.

De a cukormentes vaníliást nem iszom meg.

2021. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért is szoktam le róla, pedig régen imádtam a Pepsi Twistet. A simát még megiszom ha kínálnak, de a mentesektől konkrétan erős fejfájásom lesz egész napra. Utóbbit először én sem hittem el, ezért csináltam egy vaktesztet, és kiderült, hogy tényleg nem bírom.
2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
81%
Vajon mi értelme van a Light és a Zéró Cukor kólának?! Egy és ugyanaz elvégre, nem? Sose értettem...
2021. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
74%
Nekem a hatalmas kalóriamennyiséggel van bajom. Néha néha veszek cukrost is, mert az az igazi, és tényleg finomabb, mint a cukormentes, viszont egy nagy flakonnal +1100 kalória a napi normál kalóriabevitel mellett, amitől sikerült nagyon elhíznom egyszer. Akkor tértem át a pepsi maxra, azóta (1éve) minden egyes kilót leadtam fogyókúra nélkül, ami feljött, ez kb bő 10kg volt.
2021. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Itt Németországban csak rendes Coca Cola látok,sőt van kis üveges is az edekában.
2021. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!