Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi ideig áll el átlagosan...

Mennyi ideig áll el átlagosan egy energia ital? Illetve a Monster-nek hány változata kapható Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 22:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt hiszem az alján ott van a lejárati dátum, de ha hűtőbe rakod egy pár hónapot, talán egy évet kibír. Gyűjtöd a Monsteres dobozokat? Nekem eddig 15-öt sikerült összegyűjteni, folyamatosan nézem van-e új, de Mo.-n szerintem ennyi az összes. Remélem tudtam segíteni!
2021. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen most kezdeném gyűjteni őket, köszi a választ, hasznos volt, ment a pipa!
2021. jan. 11. 23:12
 3/6 A kérdező kommentje:
De amúgy nem úgy szokták gyűjteni, hogy benne hagyják az italt is? Vagy csak a dobozt szokták?
2021. jan. 11. 23:59
 4/6 anonim válasza:
#1 Én csak a dobozt gyűjtöttem össze, de a tetejét celluxal vagy valami egyébbel befedtem, lehet hogy valami könnyű súlyt is rakhatsz bele ha pl piramisba szeretnéd rakni.
2021. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Classic

Zero

Lewis Hemilton

The doctor

Ultra citron

Ultra paradise

Ultra violet

Ripper

Pipeline punch

Mixxd

Mango loco

Rehab citrom

Rehab barack

Espresso classic

Espresso vanilla

2021. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alján van a lejárati dátum, de utána még 1 évig simán iható. Arra figyelj, ha benne van akkor sok év múlva a doboz fel tud fújódni stb.

A gyűjtők alul szokták kilyukasztani és ott engedik ki, így felülről olyan mintha tele lenne bontatlan, az alja meg úgyse látszik. Piramisba meg kétoldalú ragasztóval szokták tenni, az alját, tetejét pici részen összetapasztják, hogy szét is lehessen szedni roncsolás nélkül.


A nagyon ritka dobozokért üresen 5-8 ezret is kifizetnek egyesek. Bár itthon nincs nagy divatja a nagyon ritka dobozoknak.

2021. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!