Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet Magyarországon tutti...

Lehet Magyarországon tutti frutti ízű üdítőt venni? Imádom az ízét de nem akarok energia italokat inni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 21:49
 1/8 aspikami ***** válasza:
90%
Akkor már értem miért van energiamentes energiaital. :D
2013. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az melyik ? márkát mondj :)
2013. jún. 28. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adrenalinból van gyerek energiaital.
2013. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen azzal már találkoztam. az a kis dobozos. nem egészen ilyenre gondoltam, mármint dobozosra. Romániában voltam párszor és ott volt 2 literes flakonokban olcsón mint pl a kóla de nem járok mostanában arra és itthon kéne vmi hasonló :)
2013. jún. 28. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdítő nincs! Energiaitalban van olyan ami cukormentes, energiamentes, koffeinmentes, taurinmentes, stb...

Van az Adrenalin Kid, bár annak meg nem olyan tutti fruttis íze van mint amilyennek kellene lennie!

2013. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

ha találsz ilyet megírnád nekem a márkát? én is hasonló problémával kűzdök.

mondjuk volt egy tom marketes kék lötty -mi manapotinak (mana potion, rpg-kből :D) hívtuk- aminek elég jó íze volt de azt is csak egyszer leltem pécsett. asszem bp-n lehet kapni de oda meg nem járok fel :D

2013. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 allllli válasza:
88%
Tudok egy jobbat...veszel egy ananász és egy meggy ízű üdítőt, majd összeöntöd őket. Vagy pohárba kevered. Ugyanis ananász, meggy és mazsola keveréke adja a tutti-frutti ízt. De mazsolás üdítő nincs.
2013. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bomba és az adrenalin ma már nem minősül energiaitalnak, mert olyannyira lecsökkentették a koffeintartalmukat, és taurinmentesek is mellé. Szóval ezeket nyugodtan ihatod.
2014. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!