Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik izű monster energiaital...

Melyik izű monster energiaital a kedvenced?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
33%
@7 A Monsterrel inkább a kiszerelés a probléma. 160mg koffein kb 4 presszókávé egy olyan dobozban, amit nem lehet visszazárni és sokan egyben megisszák, ennyit nem tolnál be reggel kávéból.
2021. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

#11

Azért 160 mg csak 2 kávénak felel meg, nem kell túlozni.

2021. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%
Aki ezt issza és ezen az agyi szinten ragadt le annak csak gratulálni tudok. Az állam majd rátok költi az adót, vagyis az én pénzemet, hisz kikell gyógyítani a semmirekellőket akik a saját akaratukból pusztítják le a szervezetüket. Dolgozni természetesen nem fogtok tudni, majd az állam úgyis eltart a normális emberek pénzén. Ezaz mutassátok csak ezt a példát a fiataloknak, hisz megkell védeni azt a löttyöt. Ők majd biztosan tudnak mértéket tartani, hisz itt a gyakorin is mindenki azt mondja, hogy semmi baj nem származhat belőle.
2021. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
A zöld karmos meg a kétféle puncs.
2021. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#11, valóban igaza van az utánad szólónak, a 160 mg az inkább 2-2,5 kávénak felel meg. De egyetértek hogy egyszerre meginni az sok, pláne egy fiatalnak. Szerintem 16 év alatt nem kellene energiaitalt fogyasztani senkinek. (oké, az egyszeri kipróbálás rendben van) Én is iszom heti 1-2 Monstert, szerintem ez a mennyiség még belefér. Naponta fogyasztani nem tanácsolnám senkinek. És én inkább 1,5-2 óra alatt kortyolgatom el, élvezetesebb is így. Utána pedig megfelelő mennyiségű vizet kell fogyasztani. Ha ezeket valaki betartja, és alkalmanként fogyasztja akkor nincsen baj szerintem a fél literes kiszereléssel.
2021. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nagyon rég ittam, akkor a Rehab, VR46 volt a kedvenc, az Ultrák még be se jöttek. Rengeteg új van, meg se kóstoltam, már kávézok évek óta. Néha, ha szar a gyomrom akkor iszok csak energy-t, mert a koffein meg kell, akkor meg sima Hellt veszek, az mindenhol van, olcsó, normális minőség, normális méret. Szerintem az 500 mili sok egy energiaitalból, csak a Monster brand ugye nagy méretet is sugall emiatt abba kell tölteni, de sokkal jobb volna, ha 250-es dobozokban adnák.
2021. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%
Pipeline punch all the fckin way baby! Annyira édes hogy pusztulat, de mégis annyira jó :D Mondjuk én csak heti 1-2 -t szoktam meginni. Az original és a lila (azt hiszem ultra violet) jön be még.
2021. jan. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
Ezek mérgek.
2021. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Alex Fly válasza:
Egyértelműn az Assault. Meg még a Rossi...
2021. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyelott Horvatorszagban kostoltam az ultra sunrise-t (narancssarga dobozos), abbol hazahoztam par dobozzal. Annal jobb nincs :(
2021. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!