Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik izű monster energiaital...

Melyik izű monster energiaital a kedvenced?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 20:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Sose vettem, de amikor szigeten a koncerten osztogatták a közönségfotóhoz, akkor egy sárga karmos került a kezembe, és a fogkrémízű zöld és a nemtudommilyen ízű szürke se volt annyira iható, mint az.

De ha koffein, akkor inkább egy 5 gramm frissen őrölt normálisabb latte.

Viszont arról leszokhatna a nép, hogy - mint a Popeye a spenótos konzervet - az erőtől kiduzzadás hirtelen folyamatában az italosdobozt ahol áll, ott a földre hajítsa, vagy a kocsiból az árokba ki.

Talán az a rajzfilm tehet róla, nem tudom, de tele az összes útszél meg az árok ezekkel az energiaitalos dobozokkal.

Ezért nem jó, ha a gyereket a tévé neveli fel, és anyuka nem szól rá, hogy ne a popeye példáját kövesse, hanem kukába dobja a cuccot.

Aztán mikor felnő, mindent összecsinál maga körül.

2021. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mango Loco.
2021. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Asderman:- válasza:
Hamiltonos amit betiltottak és ultra purple
2021. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 Betiltották a Hamiltonost? Miért? Pont mostanában néztem hogy nincs a boltokban. A kedvencem tehát nagyon nagy kár lenne.
2021. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Asderman:- válasza:
100%
Sajnos igen az egész világon nincs elvileg de nem tom rég nem ittam monstert kár érte szerintem is az volt a legjobb elvileg találtak valami szar anyagot xD lehet azért volt finom
2021. jan. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

A kék

13mas :b**zódj meg

2021. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!