Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért fáj a gyomrom a smoothie...

Miért fáj a gyomrom a smoothie-tól?

Figyelt kérdés

Vannak gyümölcsök, amiktől tudom, hogy fáj a hasam. Ilyen a banán, a málna, a kivi. Ezeket kerülöm. Eddig 3x csináltam magamnak smoothie-t, többek között szőlőből, narancsból, mandarinból, almából, körtéből. Persze nem mindből egyszerre, mikor mit tettem bele. Egyszer raktam bele fagyasztott gyümölcsöt is, amiben vegyesen volt többféle gyümi, de nem tartalmazott olyat, amitől fáj a hasam.

Eddig valamiért mindig fájt, ivásuk után kb 1 óra múlva kezdődik. Miért lehet ez?

Zárójelben megjegyezném, hogy terhes vagyok, nem tudom, ez számít-e valamit.



2021. febr. 3. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A smoothie úgy értendő, hogy tej+gyümölcs? Mert azt van, aki nem bírja. Ha simán csak turmixolt gyümölcs, akkor fogalmam sincs, elég fura jelenség. Esetleg a túl sok sav miatt?
2021. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak gyümölcs, meg jég/fagyasztott gyümölcs.
2021. febr. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!