Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Dolce Gusto újratölthető...

Dolce Gusto újratölthető kapszuláknál, másoknál is kifolyik mellette a víz, miközben főzi le a Piccolo kávéfőzővel?

Figyelt kérdés
[link]

#Dolcegustokapszula
2021. febr. 7. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag mindennel így járok én is, hogy nem a megfelelő helyen folyik a víz ha valami nem eredeti vagy utántölthető.
2021. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Az utántölthető kapszula eleve a proliság teteje. :)

Ha nincs pénzem eszpresszó automatára, vagy akarok mástnis készíteni, akkor veszek kapszulás gépet. Ha nincs pénzem kapszulára, veszel senseot. Vagy veszek egy jó kis kotyogóst, azzal is nagyon finomat lehet csinálni. Persze csak jó alapanyagból.

Jut eszembe, én is proli vagyok. Van senseos utántölthető kapszulám, párszor próbáltam, az nem ment mellé. Csak olyan macera takarítani, hogy akkor inkább a kotyogó.

2021. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Megfelelő minőségű kapszulával nem folyik mellé csak annyi mint a gyárinál.

Nespresso gépem van, vettem hozzá a tiédhez hasonló műanyag kapszulákat ami egy idő után nekem is eresztett. Ezután beruháztam rozsdamentes kapszulákra és azóta tökéletes.

Persze ez nem olcsó és lehet, hogy valaki szerint a proliság teteje, de ezt pont lesajnálom.

Így mindig olyan kávét iszok amilyet akarok és szinte semmi szemetet nem termelek (a zaccot komposztálom).

A takarítása egyszerű és könnyű, bár kétség kívül tovább tart mint kidobni egy nem proli kapszulát.

Környezettudatos és saját ízlésű kávét szerető proliknak bátran merem ajánlani!

Az Aliexpressen 10e Ft körüli áron osztogatják a 3 db-os készletet. Tartalék tömítésekkel addig fognak működni, amíg létezik hozzá gép.

Ha már prolik vagyunk, csináljuk stílusosan! :)

2021. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem automata saeco-m van, kb 10 éve, akkor volt 120e kb.

Drágább szemes kávéval használom, és kb 40 Ft/adagra jön így ki a kilós kiszerelés elosztva.

Kb 400 ezret költöm így kávéra az elmúlt 10 évben.

Kapszulással ez 1,5-2 millió lett volna.

Az automata olcsó :)

2021. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!