Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerült saját...

Miért nem sikerült saját darált kávéval a kapszulás kávé(újratölthető kapszulával)?

Figyelt kérdés
Kijött valamennyi kávé,utána meg a kapszula mellett jött ki a vizes trutyi😕 Kipróbáltam ugyanezt egy kapszulás kávé tartalmával megtöltve és úgy minden rendben volt. Nem elég finomra daráltam a kávét,vagy mi?
2020. dec. 5. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy túl lazán töltötted, és átfutott a víz.

Nehéz eltalálni a mennyiséget.

Nekem se nagyon sikerül.

2020. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor felbontok egy kapszulát és azt töltöm át a többször használatosba, akkor semmi gond... (Egyszer véletlenül olyat vettem ami nem illik a főzőmbe és áttöltöttem)
2020. dec. 5. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom pont az a megfelelő

mennyiség ami a bolti kapszulában van.

2020. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

De most komolyan ez olyan proli dolog. Minek veszel kapszulás kávéfőzőt, ha kapszulát már nem?


Értem én, hogy fel kell vágni a szomszédnak, de ez gáz.

2020. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Túl finomra daráltad a kávét és/vagy túl erősen megtömted a kapszulát.

#4

Van sötétség látom! Az eszedbe sem jut, hogy valaki környezettudatosságból vesz újratölthetőt vagy nem ízlik neki a gyári?

2020. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha környezettudatosságból vesz újratölthetőt, akkor meg felesleges volt megvenni menőzésből a kapszulást.
2020. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Menőzésből? Valami baj van a fejedben? Kinek gondolod magad, hogy így osztod az észt? Fogalmad sincs róla, hogy honnan van a gépe! És ha kapta ajándékba?

Én egy munkahelyi gépet kaptam ingyen, mert vettek egy újat. Akkor most menőzök mert van egy kapszulás gépem?

Komoly bajok vannak nálad!

2020. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, nem kell így felhúzni magad. :D
2020. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem húztam fel magam, csak nem szeretem amikor valakit a tények ismerete nélkül kritizálnak.

Egyébként ittál már kapszulás kávét?

2020. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4: desötét vagy... leírtam miért csináltam így
2020. dec. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!